דלג לתוכן הראשי

הקמת תשתיות תקשורת

תשתיות תקשורת מתקדמות למהירות שיא

תעבורת רשת מהירה

אם אתם לפני שיפוץ או הקמה של משרדים בטח שאלתם את עצמכם כיצד לתכנן את תשתיות התקשורת לכל המחשוב במשרד? ולכן כמו שבוחרים ריהוט משרדי חשוב מאוד לבצע בחירה נכונה ותכנון מקדים לתשתיות התקשורת בפרויקט.

מאיפה מתחילים?

אז מה בעצם נדרש? ראשית נתחיל בריכוז הראשי שאליו יתנקזו כל נקודות התקשורת ( בפרויקטים גדולים קיימים גם ארונות משנה שמרכזים אזורים ) חשוב לקחת בחשבון נקודות "ספייר" לכל מקרה שנזדקק בעתיד. 

לאחר מכן, נתכנן את הפריסה בעמדות העבודה, אביזרי קצה כגון: מחשבים, מדפסות, טלפוניה, פריסה של אינטרנט אלחוטי Wi-Fi וכן מצלמות אבטחה ואביזרי TCP/IP שונים. בשנים האחרונות, עולם התשתיות עבר שינוי טכנולוגי עצום ונכנסו לשוק תקנים חדשים של כבילה כדוגמאת CAT7/A 10G לשימושי רחבי פס גדולים.

האם לתכנן לבד?

לא! תכנון תשתיות הינו החלק החשוב ביותר בתכנון הפרויקט ביחד עם מערכות החשמל לתפקוד שוטף של העסק ולא מקלים ראש בנושא, תשתיות המחשוב בארגון ילוו אותכם לאורך שנים רבות וישרתו אותכם יום יום, תכנון עצמאי ללא מחשבה יכול להוביל לתוצאות בינוניות ואף לתקלות רבות אשר לא נלקחו בחשבון בזמן התכנון. סיסמארטר טכנולוגיות הינה החברה המובילה בהקמת פרויקטים של תשתיות מחשוב וחדרי מחשב בכל היקף ובעלת הסמכות בינלאומיות.

שירותים נוספים שאולי יעניינו אותך: