דלג לתוכן הראשי

איך להתחבר למשרד מרחוק בצורה מאובטחת?

סיסמארטר | עלה ב:


ספרו לחברים:

חיבור מאובטח למשרד – הביטחון שלכם חשוב לנו

אנחנו נמצאים בעולם דיגיטלי, ובכלל, בשנתיים האחרונות כולנו קיבלנו את התזכורת החשובה שלמעשה כל עסק חייב לדעת גם איך לעבוד מהבית, או מכל מקום אחר בעולם. וכאן בעצם נכנס הנושא של חיבור מאובטח למשרד לכל חברה, מותג או עסק.

אנחנו כבר לא מדברים על יום מחלה פה, או יום מחלה שם. על חופשה שמדי פעם אנחנו צריכים להתחבר בה למשרד או יום חופש בודד שפתאום אנחנו מגלים ששכחנו לשלוח מייל מסוים, או להשיב להודעה.

כשאנחנו בתור עסק, מדברים על שירותי מחשוב לעסק בדרום או בכל מקום אחר בארץ, אנחנו כן מדברים גם על פתרונות מחשוב ברמת חיבור מאובטח. הסיבה לכך היא שכיום, אנחנו פשוט מעוניינים שתהיה לנו גישה נוחה ואיכותית לגשת ולעבוד מכל מקום אפשרי. לא רק בגלל הקורונה, אלא פשוט כי הטכנולוגיה והחדשנות מאפשרת לנו. וזה רק הגיוני שנרצה להיות חלק מדבר גדול כל כך.

חיבור מאובטח למשרד – מעולם לא היה קל יותר לעבוד מכל מקום

חיבור מאובטח למשרד הוא למעשה ידוע גם כ-VPN. משמע, virtual private network היוצר חיבור מאובטח ברמה גבוהה ביניכם לבין הרשת המשרדית. החיבור מעניק לכם שכבת פרטיות איכותית וגם אנונימיות ומאפשר לכם בין היתר:

 • הסתרת פעילות ומיקום ברשת
 • גלישה חופשית ללא צנזורה
 • הורדת טורנטים באופן בטוח ואנונימי
 • גלישה נוחה בשירותי סטרימינג
 • מהירות גלישה איכותית
 • אבטחה לחיבור משרדי

אם כך, איך עובד חיבור מאובטח למשרד?

בבואכם לשכור חברת אבטחת מידע מקצועית על מנת להתחיל ולבצע חיבור מאובטח למשרד חשוב שתדעו שמדובר בכלי אבטחה מאד הכרחי להגנה על הפרטיות שלכם ברשת. אם לא כלי זה, אנשים יוכלו לצפוות במידע האישי שלכם ברשת ולזהות אתכם על פיו. המידע כולל היסטוריית גלישה, קבצים להורדה, ססמאות, פרטים כלכליים כמו כרטיסי אשראי או פרטי חשבון בנק ועוד.

 

ובנוסף לכל זאת, אפשר גם לעקוב אחר המידע דרך כתובת IP החושפת בעצם מיקום פיזי. וכך משתמשים בה על מנת לאתר אנשים שלא בוירטואליה.

בחיבור מאובטח למשרד, אותו VPN שכולם כה מבקשים להשתמש בו ובצדק, כל הפעילויות הללו מוצפנות, כתובת הIP  אינה גלויה כלל ואף אחד בעצם לא רואה מה אתם עושים, מי אתם או במה אתם עוסקים. החיבור המאובטח למעשה גורם להצפנה של המידע על מנת להביא לפרטיות גבוהה יותר. איך זה בא לידי ביטוי?

 • הסטוריית גלישה פרטית
 • שינוי מיקום מקוון בלי שאף אחד ידע
 • הסרת חסימה מתכני סטרימינג
 • מעקף של חסימה גיאוגרפית
 • עבודה מכל מקום בעולם, גם אם יש הגבלה על חומרים מסוימים
 • הסתרת הזהות שלכם ברשת, אפילו מספקי האינטרנט
 • אבטחה פרטית ומוגברת

שירות VPN איכותי חוסך לכם כסף, ומעלה את איכות העבודה

לא כולם באמת יודעים, אבל חיבור מאובטח למשרד הוא למעשה אבטחת פרטיות  מוגברת שמאפשרת לכם להעביר מידע רגיש, ללא שום חשש. לדוגמא, שלא כמו ברשתות חיבור ציבוריות, עם שימוש בחיבורי אבטחה יש גם הצפנה מתקדמת לצור אבטחת מידע איכותית.

ובכך, אתם בעצם יודעים שכל מה שאתם עושים ברשת לא גלוי להאקרים ולאף אחד. ואף אחד לא יודע על המידע שלכם כלום ושום דבר. אתם נשארים אנונימיים לחלוטין.

בנוסף, ישנן עשרות מדינות בעולם שמצנזרות תוכן היות והתוכן לא מתאים לעיקרון הפוליטי שלהן. ועל כן אם יש לכם תכנון לטיול או לעבוד במדינה שיש בה צנזורה משמעותית אתם תהיו חייבים חיבור מאובטח שיעזור לכם לעקוף את ההגבלה הזו. חיבור מאובטח מסיר את החסימה הזאת, ומאפשר לכם טווח עבודה רחב יותר, או טיול מעניין יותר. כמובן שאנחנו יותר מדברים כאן על חיבור מאובטח למשרד, ולצורכי עבודה בלבד.

כיצד חיבור VPN  משפר את מהירות האינטרנט

שיפור חיבור האינטרנט והמהירות לא קורה בקסם כמובן. חשוב להבין מה עומד מאחורי זה. למעשה, ספק האינטרנט שלכם מוריד את מהירות החיבור. הוא עושה זאת כי הוא זיהה שעברתם מגבלת נתונים זו או אחרת. יש גם ספקי אינטרנט שמשתמשים בדרך הזאת כדי לגרום לכם להגביר את החיבור במבצעים.

עם חיבור מאובטח למשרד אתם לא צריכים לדאוג מהנושא הזה, היות והפעילות שלכם היא פרטית לחלוטין גם ספק האינטרנט שלכם לא יודע מה אתם עושים. משמע, אין לו באמת יכולת לווסת את רוחב הפס וכל זה אומר שבעצם תהיה לכם עליה במהירות האינטרנט, ושיפור בחיבור.

VPN גם מעניק חסכון בכסף, היות וישנן פלטפורמות שונות של מסחר אלקטרוני המציגות מחירים מותאמים על סמך מיקום, אם אתם מתחברים לשרת במדינה אחרת אתם יכולים גם לקבל מחירים זולים יותר. כך שאם אתם למעשה, יוצאים הרבה לנסיעות עבודה או מתחברים למשרד מרחוק, עם חיבור מאובטח למשרד אתם יכולים לחסוך לא מעט סכומי כסף משמעותיים על כל ההוצאות שלכם.

שירותי מחשוב ואבטחת מידע, אך ורק בידי מקצוענים

זה די ידוע ששירותי מחשוב הוא אחד האלמנטים הכי חשובים בחברות וארגונים. במבט על על שירותי מחשוב חשוב להבין את השירות בראיה כוללת ובתור חלק בלתי נפרד מהתייעלות העסק. שירות זה ממנף את המותג, ותורם רבות לטכנולוגיה החדשנית המתפתחת בו.

מערכות מחשוב הן מערכות הזקוקות לתשומת לב מירבית. היות והטכנולוגיה מתחדשת באופן תקופתי, יש תהליכים עסקיים המצריכים תשומת לב שוטפת. מן הסתם, לא כל המערכות מתאימות לכל חברה ומותג ויש צורך לבצע כאן התאמה אישית איכותית.

אחד הפרמטרים החשובים ביותר הוא מן הסתם התקציב שלוקח חלק נכבד בתהליך, ואותו צריך לחשוב איך לייעל כל הזמן.

ההמלצה הגורפת היא לבדוק אחת לרבעון, ובהתאמה אישית כמובן בהתאם לצורכי המותג, מה קורה בעולם המחשוב. בדקו איך אתם יכולים לשדרג, לשנות, להזיז, להניע. ומהי הטכנולוגיה החדשה הבאה שאולי יכולה לסייע לכם לחסוך בהוצאות מצד אחד, ומצד שני לא לפגום באפקטיביות המותג.

מן הסתם את התהליך הזה, מומלץ לבצע אך ורק מול אנשי מקצוע מהטובים ביותר בתחום. שירותי מחשוב לעסקים וביניהם גם חיבור מאובטח למשרד הם תהליכים שחשוב מאד לבצע אך ורק באמצעות חברה העוסקת באופן מקצועי בנושאים.

אנשי המקצוע חווים את הסיטואציות הללו ביומיום. הם מתכננים תכניות עבודה מדוקדקת, מבצעים התאמה אישית, פועלים על סמך ערכים ספציפיים ותקופות ומודעים לכל שדרוג ושינוי טכנולוגי.

הפתרון עבור מערכות מחשוב איכותיות הוא לא תמיד היקר ביותר, או הזול ביותר. אם כי המותאם ביותר. זאת אומרת שכל מנהל מותג, חברה, ארגון או עסק חייב להסתכל בראיה כוללת. יש לו נכס אסטרטגי, המטרה היא לסייע וליעל את הארגון או את המותג ובכך למקסם את היעדים העסקיים בעולם שבו תחרותיות ודינמיות הם שם המשחק.

את הבידול העסקי הזה אפשר לעשות אך ורק כשמשחקים במגרש של הגדולים, ועם הקבוצה שיש בה את הכוכבים עם המוניטין הטוב ביותר. ומגיע לכם לנצח, ולהיות אלופים בתחום שיבדל אתכם מהמתחרים שלכם וימצב אתכם במקום הכי טוב שרק אפשר, למען הלקוחות שלכם לפני הכל ולמענכם כמובן.

 

לא כדאי לפספס גם את אלו..

לכל הכתבות >