דלג לתוכן הראשי

Google Chrome

סיסמארטר | עלה ב:


ספרו לחברים:

כל מה שצריך לדעת על גיבוי לעסקים

תמונת דפדפן כרום

 

ג’ייסון פפר / CNET

בין אם אתה מישהו ששומר על כ- 864,896 כרטיסיות דפדפן פתוחות בו זמנית או המום על ידי יותר מתריסר אופים, גוגל הוסיפה תכונה שימושית למערך הכלים של Google Chrome כדי לעזור לך לעקוב אחר כל הכרטיסיות שלך. תכונה שהוצגה בשנה שעברה בשם קבוצות כרטיסיות מאפשרת לך לקבץ אתרים פתוחים בלחיצה אחת ולתייג אותם עם שם וצבע מותאמים אישית. לאחר יצירת קבוצה, תוכל להזיז ולסדר מחדש את הלשוניות בפנים.

תכונה זו קיימת כבר שנים בדפדפנים אחרים כגון ויוואלדי ו אוֹפֵּרָה, ובאמצעות סיומות דפדפן כגון OneTab.

קבוצות כרטיסיות שימושיות במיוחד כאשר אתה עובד על מספר פרויקטים שונים בו זמנית, עוקב אחר התקדמות המשימות או גולש באתרי קניות וביקורות שונים.

 

השתמש בקבוצות הכרטיסיות של Chrome כדי לארגן את כל האתרים הפתוחים שלך בדפדפן.

 

גוגל

התאם אישית את קבוצת הכרטיסיות שלך כרצונך, השתמש במילים או באימוג’י לשם הקבוצה. אולי הדבר הטוב ביותר הוא שקבוצות נשמרות כשאתה סוגר ופותח מחדש את Chrome, כך שאינך צריך לחפש בהיסטוריית הדפדפן שלך כדי למצוא רק את האתר שאתה מחפש.

קבוצות כרטיסיות זמינות כעת ב- Chrome. התכונה זמינה עבור דפדפן Chrome בשולחן העבודה המריץ את מערכת ההפעלה של Chrome, Windows, Mac ו- Linux.

כך יוצרים כרטיסיות קבוצתיות ב- Chrome:

1אם יש לך כרטיסייה פתוחה, לחץ עליה לחיצה ימנית ולחץ הוסף כרטיסייה לקבוצה חדשה

2בחר את השם והצבע של קבוצת הכרטיסיות שלך.

3כשאתה פותח כרטיסיות חדשות, לחץ עליהן באמצעות לחצן העכבר הימני ולחץ הוסף לקבוצהובחר את הקבוצה שאליה תרצה להוסיף אותם. הכרטיסיות בקבוצה זו מודגשות עם הצבע שבחרת.

4ואז העבירו אותם לפי הצורך בתוך כל קבוצה.

Chrome זה זה הדפדפן הפופולרי ביותר בעולם, ותכונות הכרטיסיות בדק במשך חודשים, אמרה גוגל בפוסט שפורסם לאחרונה בבלוג.

לקבלת טיפים נוספים ל- Chrome, ראה כיצד להפעיל את Chrome מצב כהה ו סרגל הכלים של לחצני ההפעלה, וקרא עוד על “ארגז חול של פרטיות

לא כדאי לפספס גם את אלו..

לכל הכתבות >