דלג לתוכן הראשי

מי אנחנו

נעים מאוד, אנחנו הסיסמארטרים, ועננים הם השטח הטבעי שלנו.
בעולם שלנו, הכל מתנהל ביעילות אופטימלית, בפשטות מדהימה ובמהירות שאפשרית רק בגובה רב.
את האיכויות האלה אנחנו מביאים אליכם לעסק: טכנולוגיות-על שעומדות לצדכם יום יום שעה שעה, מאפשרות לכם להתרכז במה שחשוב ומקדמות אתכם בביטחון להגשמת היעדים העסקיים.

SySmarter היא חברה צעירה, מגובשת ונחושה המתמחה בתכנון, ניהול ותחזוקה של מערכות מחשוב לעסקים וארגונים בכל סדר גודל.
אנחנו מעניקים שירותי מוקד תמיכה טכנית, תמיכה במשרדי הלקוח, מיקור חוץ של עובדים, הקמת תשתיות ועוד, עם תמיכה טכנית מלאה 24/7.

הפתרונות שלנו יצירתיים ואישיים, עם פלטפורמת תקשורת אישית ומדויקת שמאפשרת לכם להסתגל במהירות לכל שינוי עתידי, ועם מערכות דינאמיות, ידידותיות ואופטימליות בכל סביבת עבודה.
אנחנו עושים שימוש בתשתיות התקשורת הקיימות בעסק ומאפשרים לכם ייעול אירגוני, גמישות, ניידות, חיסכון בעלויות, והרבה שקט נפשי שמטעין אתכם באנרגיות של הצלחה. גם אם אין תשתיות כלל, אנו דואגים לתשתיות ולכל השירותים הנדרשים בכל היקף וסדר גודל- משרד, מפעל או מרלו"ג.

מענה מקצועי תוך 8 שניות,
93% מהקריאות מסתיימות עד 38 דקות מרגע הפתיחה

אנחנו מאמינים שתכונות אנושיות כמו תשומת לב, אכפתיות ומחויבות אישית (מעבר לזו המקצועית) הן לא פחות חשובות מטכנולוגיות. בזכות התכונות האלה אנחנו מצליחים להשיג תוצאות בלתי רגילות עבור הלקוחות. אנחנו קשובים לכל צורך ובקשה ומגייסים ידע מקצועי ופרקטיקה של שנים בכל קריאה, בסבלנות אין קץ, ותמיד עם חיוך.

  • הענן של SySmarter מיועד אך רק לעסקים ואינו פתוח לאכסון של אתרי אינטרנט מכל סוג שהוא. כל מערכות הענן של סגורות ומאובטחות ברמת אבטחה מהגבוהות ביותר.
  • שירות איכותי 24/7: אופטימיזציה למערכות המחשוב, ניהול סיכונים, ניטור איומים ומניעת זליגת מידע.
  • רמת מקצועיות גבוהה מאוד נשמרת בקפידה באמצעות מסלולי הכשרה והשתלמות תכופים, למעקב אחר התקשורת הגלובלית והפיתוחים העולמיים.

100%

הצלחה בפתרון תקלות

100+

שרתים מתקדמים בענן

12

שנים של פרקטיקה מקצועית

500+

לקוחות מרוצים

לקוחות מספרים

הטיפול המסור של SySmarter בנו ובמערכות שלנו הוא יוצא דופן ולא מובן מאליו! זיו תמיד נרתם לכל דרישה ובעיה, עוזר במתן פתרונות מהירים וטובים ונותן מענה בזמינות מלאה. העבודה עם SySmarter מספקת לנו שקט ובטחון בידיעה שיש מי שדואג לפתרונות בזמן אמת 24/7.

דני רצון,
מנהל תפעול, שורשים

ממצב של אי סדר ובלבול, צעדנו אל עסק מאורגן ומתקדם שאנו מלאי גאווה עליו. SySmarter הוכיחו חס אנושי, שירות אכפתי חריצות, וסבלנות בתחומים שונים בהם אנו פחות שולטים...
אנחנו מאוד מודים על הדרך המשותפת הזו ומקווים לעוד הרבה שנים טובות יחד. תודה לזיו ולכל הצוות המנצח!

דור רביץ,
מנכ"ל ADF הנדסה

השירותים שלנו מבוססים על מאגר נתונים עצום; כיום כל המערך המחשובי שלנו מבוסס מערכות מידע שמתוחזקות ע"י SySmarter.
לפני שהכרנו אתכם, חווינו נפילות וקריסות של מערכות המידע, שגרמו להפסדים ופגעו ברמת השירות שלנו. SySmarter אתם הענקתם לנו יציבות, שקט וביטחון בכל תחום ה-IT . הצוות שלכם זמין בכל רגע נתון ודואג למתן שרות ברמה הגבוהה ביותר, עם יחס אישי יוצא דופן. תודה על הכל!

דנית כהן,
מנהלת מחשוב, לוי כהן שטיגליץ

חברת איזי מקבלת שירות Outsourcing בתחום הפיתוח וה-DBA מהמקצוענים של SySmarter כבר שנים. השירות הוא מקצועי ואיכותי, והם תמיד לצדנו בכל דרישה ותקלה. השירות שאנו זוכים לו מאופיין באמינות רבה, עמידה ב – SLA , אמינות וגמישות. כל אלה תורמים לנו רבות.

דפנה אגוזי,
מנהלת מחשוב, איזי

SySmarter מספקת לחברתנו שירותי תמיכה בכל נושא מערכות מידע כשלוש שנים. השירות המקצועי והאנושי אפשר לנו חסכון משמעותי בעלויות המחלקה ובשיפור השירות הניתן לאנשי הארגון.

גלי רונן,
סמנכלית תפעול GRS

התחלנו את הדרך כשכל מערכת הIT שלנו הייתה במצב כושל עם נפילות שרת קבועות ואובדן זמן עבודה משמעותי. מרגע שהתחלנו לעבוד עם SySmarter התשתית שלנו שופרה ללא היכר, העבודה נעימה יותר ורציפה והראש שקט.
כיום כבר ידוע לכולם שמחשוב ענן מביא לצמצום הוצאות על מערכות המידע בארגון, מאפשר תשלום על פי צריכה בלבד, וכמובן עבודה מהירה, גמישות ויצירתיות. מעבר לכל אלה, העבודה עם הצוות המקצועי של SySmarter מאפשרת לנו להתמקד במה שחשוב לנו, ובאמת להתקדם להתייעל וליהנות מהעבודה הרבה יותר.

אבי בן,
מנהל מערכות מידע, דן מערכות