דלג לתוכן הראשי

שירותי מחשוב לחברות עמילות מכס

שירותי מחשוב לחברות עמילות מכס

אם אינכם עוסקים בתחום עמילות מכס, סביר מאד להניח שלא תדעו מדוע חברות אלו זקוקות לשירותי מחשוב. אך אם אתם כן, רוב הסיכויים שאתם כבר זקוקים לחברות האלו וזאת על מנת לייעל את ניהול המידע השוטף בחברה.

אנחנו כאן בדיוק לשם כך, לסייע, להסביר, ולהעניק לכם את המידע המלא עבור שירותי מחשוב חדשניים.

מהו עמיל מכס?

התפקיד הפורמלי של כל חברה העוסקת בעמילות מכס, למי שלא יודע, הוא בעיקר בפעילות בירוקרטיה בשחרור סחורה או בשילוח עבור יצוא.

עמיל מכס הוא למעשה שלוח ונאמן של היבואן או היצואן מול שלטונות המכס. עליו להיות מאורגן עם כל המסמכים הדרושים בהתאם לחוק ואף לגבות עלות עבור הפעילות שלו ועבור גם מיסי מדינה. כמו כן, עליו גם לבצע סיווג הסחורה ממנה קובעים את המיסוי בצורה שתהיה מקובלת על החוק.

את המקצוע 'עמילות מכס' לומדים בקורסים ייחודיים בהם מקבלים רישיון 'סוכן מכס' לאחר סיום הקורס. הרשיון מופק מטעם רשות המסים, אגף המע"מ והמכס.

כיום, גם חברות העוסקות בעמילות מכס ממציאות את עצמן מחדש באמצעות שירותי מחשוב לעסקים בו הן מקבלות את מלוא המעטפת הטכנולוגית והחדשנית ביותר לניהול איכותי.

שירותי מחשוב לחברות עמילות מכס – שירות שהוא עולם ומלואו

חברות עמילות מכס הן חברות המבצעות שימוש משמעותי ויומיומי במערכות ממוחשבות. כמו גם בתוכנות ייחודיות לצורך ניהול המידע על משלוחי ייבוא וייצוא באחריותן. על כן, הן חייבות חברה מקצועית וטכנולוגית לצורך ניהול הפעילות הזו.

שירותי מחשוב לחברות עמילות מכס מעניקות תמיכה טכנית של 24 שעות ביממה. הטמעה של מערכת ייחודית ומותאמת אישית לתפעול, ואוטומציה יסודית תהליך העבודה. משרדים אלו, או חברות שהן חברות עמילות מכס עובדים שעות מרובות. תחום הפעילות שלהם רחב מאד, והם זקוקים לאנשי מקצוע שיוכלו להתאים לסיטואציה, גם ברמה הטכנית.

על אנשי המקצוע להיות אמינים, בעלי דיסקרטיות, ללא שום דופי בהתנהלות מקצועית ובעלי שירות איכותי, אדיב, וידע טכנולוגי נרחב המעודכן בכל החדשנות המתפתחת ביומיום. על מנת לעבוד באופן רציף ותקין מול מערכות המחשב, יש צורך באנשי מקצוע ברמה הגבוהה ביותר.

אבטחת מידע – הכי חשוב שתדעו

בכל הקשור לאבטחת המידע עבור עמילי מכס שירותי it מעניקים אבטחת מידע ברמה גבוהה. ביצוע אבטחת מידע בחברות אלו מאפשרות הגנה מלאה על החברה באופן הבטוח ביותר.

יש דרישה בניהול סיכוני סייבר, מניעת חשיפה, ציתות, העתקה וחבלה של גורמים זדוניים העלולים לגרום לנזק לחברה. וכמובן השגחה של 24 שעות, וזמינות מיידית לטיפול במקרה של פריצת אבטחה.

סוג האבטחה מתבצע באופן אלקטרוני פיזי, ומותאם אישית לחברה עצמה. כמו כן, אבטחת מידע מעניקה גם ייעוץ לאבטחת המידע המסייע בהתאמה האישית, בשדרוג, בשינויים הדינמיים ומונע גם תקלות עתידיות העלולות להופיע בתחום זה.

גיבוי ענן – פתרון מושלם לחברות עמילות מכס

הפיתרון האידיאלי בחברות המעניקות שירותי מחשוב לעסקים קטנים או לעסקים גדולים, הוא גיבוי ענן.

גיבוי ענן מנוהל בצורה ייסודית ומדויקת, המידע נשלח בצורה מוצפנת אל שרתי חברת שירותי המחשוב. זו מבצעת גיבוי יומיומי הנמצא בשרת מאובטח ולמעשה, המידע מגובה בכפילות. בפעם אחת כאשר שליחת המידע המוצפנת מתבצעת, ובפעם השנייה בתוך השרת הייעודי.

כך שאם נוצר מצב שבו ישנו מידע שנדרס, נעלם או נמחק הוא קיים בגיבוי ענן וכך אפשר לשחזרו בקלות. פריצה, גניבה, או דרישת כופר על מידע ש'נעלם' מאפשרים לנו להתמודד מול עברייני הסייבר הללו בכך שאנחנו בעצם מגבים את המידע ומשחזרים אותו בקלות. ולא תלויים באף אדם המאיים עלינו. כמו כן, טעויות אנוש כמו מחיקת מידע על ידי עובדים לא יגרמו לשום נזק.

אנחנו בחברת Sysmarter מודעים לסיכונים הכרוכים בניהול מידע טכנולוגי, ומודעים לכל הסיכונים האפשריים הכרוכים בכך.

ולכן בכל יום ויום בוחרות חברות עמילות מכס בשירותי מחשוב המאפשרים גיבוי איכותי בענן ומונעים עגמת נפש עתידית בכל מקרה שיהיה. כי כאשר אנחנו מנהלים מידע ברמה טכנולוגית חשוב שנהיה מודעים לכך שישנם סיכונים. אך אם אנחנו מגובים טכנית בחברה המעניקה שירותי מחשב לעסקים ברמה גבוהה, אנחנו גם בטוחים טכנולוגית ברמה הגבוהה ביותר.

מהם השירותים הכלולים בשירותי מחשוב עבור חברות עמילות מכס

השירות הכלול בשירותי מחשוב לעסקים עבור חברות עמילות מכס כולל בתוכו את עיקר האלמנטים הטכנולוגיים הבאים:

 • אפשרות לרכישת ציוד טכנולוגי היקפי

 • התאמה של ציוד מחשוב ותקשורת

 • ייעוץ ברכישת ציוד

 • מרכזיה טלפונית

 • שירות גיבוי נתונים בענן

 • תיקון מחשבים במעבדה

 • טכנאי המגיע פיזית עד לחברה

 • תמיכה טכנית מרחוק

 • תמיכה בתוכנות ייחודיות וייעודיות

 • שירותי תחזוקה שוטפים למערכת

 • שירותי תחזוקה שוטפים למחשבים

 • התאמה תוכנות באופן דינמי ומתחדש

 • חסכון בהוצאות תקשורת חודשיות

למה שירותי מחשוב מתאים בדיוק לכם?

שירותי מחשוב לכל עסק, בין אם אלו שירותי מחשוב עסקי לארגון, מוסד, או עסק העוסק בקמעונאות כמו גם לבטח חברות עמילות מכס, מעניקות פיתרון טכנולוגי מתקדם הנחלק לאינספור נושאים קטגוריות.

כל שירותי המחשוב חייבים לעבור התאמה אישית, משרד רואה חשבון לא יתאים לשירותי מחשוב של מרפאה למשל. ושירותי מחשוב עבור חברות עמילות מכס לא יתאימו לשירותי מחשוב עבור חברת הייטק.

ניתן לקבוע שירותי מחשוב כשירות ריטיינר חודשי קבוע. ניתן לקבוע ברכישה של בנק שעות שקובעים על סמך כמות שעות לצריכה חודשית, ובכלל, גם את הסיטואציה הזאת יש להתאים באופן אישי בהתאם לשירות שאתם זקוקים לו. בהתאם לכמות הצריכה, בהתאם לכמות הציוד. לסגנון העבודה, הייחודיות של החברה שלכם. וכמובן לכמות העובדים, היוזרים, ותפקידו של כל עובד ועובד בחברה.

לכל אלו יש השפעה ישירה ומהותית על שירותי המחשוב שהולכים להעניק לכם את המעטפת המדויקת לפתרונות הטכנולוגיים המתחדשים להם אתם זקוקים לניהול שוטף.

איך לבחור את השירות המתאים לכם

בשכירת חברה המעניקה שירותי IT אתם שוכרים את השירות האיכותי ביותר המעניק לכם את המעטפת הטכנולוגית החדשנית שהולכת לסייע לכם בניהול דיגיטלי שוטף.

יש לתעדף כמובן את נושא הבטיחות, אמינות, דיסקרטיות וגם יכולות מקצועיות גבוהות. עליכם לדעת שאתם יכולים לסמוך על אנשי המקצוע אותם שכרתם לאורך כל הדרך, ושהם שותפים מלאים לניהול שלכם.

וודאו המלצות, ביקורות וחוות דעת, ובקשו גם לשוחח עם לקוחות קודמים ולקוחות הווה. כך תקבלו אינדיקציה. כמו כן, תחושת הבטן שלכם בהחלט מאד קובעת, ודעו כי לכימיה ביניכם לבין אנשי המקצוע ששכרתם יש חשיבות גבוהה מאד.

אנחנו בחברת Sysmarter יודעים עד כמה לליווי המקצועי יש חשיבות גבוהה. שירות מקיף, התקדמות חדשנית טכנולוגית, אנשי מקצוע בעלי יכולות מקצועיות גבוהות המתעדכנים בכל יום ויום בטכנולוגיה החדשנית ביותר ובעלי הבנה בתחומים שאתם לא תצטרכו להתעסק בהם.

אתם תוכלו להמשיך ולנהל את העסק, בעוד שניהול שירותי המחשוב יהיו בידיים הטובות ביותר.

חברת SySmarter מרגישה את לקוחותיה ,ומבינה שהבית השני שלכם היא החברה בה אתם עובדים. כחברה שמעניקה כבר שנים רבות שירותי מחשוב לחברות עמילות מכס ועם צוות מנוסה, וותיק ומוסמך נוכל להעניק לכם בדיוק את הפתרונות להם אתם זקוקים.

התקשרו כבר עכשיו לשיחת ייעוץ 077-2200209