דלג לתוכן הראשי

שירותי מחשוב לחברות קמעונאיות – מרכז העניינים

לא מעט רשתות קמעונאיות נתקלות באתגרים מקצועיים המכריחים אותם בשלב מסויים לעבור אל שירותי מחשוב לחברות קמעונאיות לצורך ייעול העבודה.

כמו בכל תחום, למערכות המחשוב יש את היתרונות והחסרונות שלהם. ולכן, חשוב שאת המהלך הזה תנהל חברה מקצועית מהטובות ביותר, ובעלת אנשי המקצוע המתמחים בנושא. כשמדובר על חברות קמעונאיות יש לוודא שאכן שירותי IT המוענקים הם מחברה בעלת מספיק נסיון.

ניהול נכון ואיכותי של המערך הממוחשב יביא לתפוקות גבוהות ותוצאות מקסימליות מהרשת, וזה יראה היטב גם ברווחים ובשביעות רצון הלקוחות, העובדים והספקים.

שירותי מחשוב לחברות קמעונאיות – למה זה כל כך חשוב?

תחום מערכות המידע בחברות קמעונאיות הוא הכרחי במיוחד בעיקר בשל קופות בסניפים רבים. מועדוני לקוחות, לוגיסטיקה של ניהול מחסנים, תקשורת של VPN ותקשורת הסניפים. ניהול מצלמות אבטחה, מולטימדיה וטכנולוגיה חדשנית בכל מה שקשור לניהול משרדי ההנהלה, טיפול בלקוחות, טיפול במכירות, וטיפול בספקים.

למערכך מחשוב יש קשר והשפעה ישירים לתפוקת הרשת. וכמובן, כאשר תפוקת הרשת איכותית גם משכורות העובדים מושפעת מכך. ולכן, חשוב שהחברה שאתם שוכרים עבור שירותי מחשוב לחברות קמעונאיות תהיה בהיכרות מלאה עם הרשת שלכם. תכיר את השותפים, את הספקים, את סגנון הלקוחות וההתנהלות הכללית.

כל זאת על מנת שתהיה יכולת להגיע לפתרון טכנולוגי איכותי שיעניק מעטפת לכל פרמטר אפשרי בתוך המערך של הרשת החל מהקופות, ועד למחלקת השיווק והניהול הדיגיטלי האדמינסטרטיבי.

מה כוללים שירותי מחשוב לחברות קמעונאיות

כשמדובר על שירותי it באופן כללי, או שירותי מחשוב לעסק קטן או עסק גדול בפרט כמובן שחבילת השירות משתנה בהתאם למקום, למותג, למפעל או לחנות או הרשת. ולכן, חשוב לבצע התאמה אישית לשירותי המחשוב.

שירותי מחשוב כוללים בתוכם לרוב:

 • מערך שליטה מרחוק לצורך טיפול בתקלות ותיקונים
 • תמיכה טכנית 24/7 ומן הסתם גם במקרי חירום
 • טכנאי פיזי עד למקום בו המחשוב קיים
 • ניהול מלא של מערך המחשוב על כל הפרמטרים בו
 • בתחום רשתות קמעונאות ניהול מדיה ושיווק טכנולוגי
 • שליטה מלאה על מצגות ומסכים ברשתות ובסניפים
 • מיתוג
 • תוכן
 • שירותי ניטור
 • טיפול במצלמות האבטחה באופן דיגיטלי
 • ציוד תקשורת
 • גיבוי ענן לחומרים ומידע
 • טיפול שוטף בשרתי ההנהלה
 • טיפול שוטף בנתבי האבטחה
 • ניהול אדמניסטרטיבי למיילים ומידע משרדי

ובעצם, כל נושא שאנחנו יכולים לחשוב עליך בתוך מערך שירותי המחשוב הספציפי עבור הרשת הוא חשוב, ויש לקבל אותו בהתאמה אישית כמובן מול החברה המקצועית ואנשי המקצוע אותלם שכרתם לצורך השירות.

אנחנו בחרת Sysmarter בעלי נסיון איכותי מול רשתות קמעונאות קטנות, ומול רשתות קמעונאות גדולות ויודעים עד כמה ניהול הסניפים והרשת מצריך דיוק בפרטים, ייסודיות ואחריות רבה, כמו גם סודיות ודיסקרטיות. ולכן, חשוב לנו שתדעו שאצלנו תוכלו לקבל את מערך השירות הטוב ביותר, המאובטח ביותר ובמקצועיות ברמה גבוהה.

במה שירותי מחשוב לרשתות קמעונאות מייעלת את הרשת

כבעלי הרשת או המותג תרצו כמובן העניק למותג שלכם את התשתית הטובה ביותר לצורך תפוקה מלאה והצלחה מרובה. הן ברווחים, הן בשביעות רצון הלקוחות, שביעות רצון הספקים ובטח לבטח, שביעות רצון העובדים שלכם.

החלטה לקבלת שירותי מחשוב לחברות קמעונאיות ובכלל, שירותי מחשוב לעסק היא צעד חשוב שיביא את הרשת שלכם עוד כמה שלבים קדימה בהתקדמות החדשנות הטכנולוגית המאופיינת לתקופה הנוכחית.

חשוב לקחת בחשבון, שבכל יום ויום הטכנולוגיה מתחדשת ומתרעננת, ויש לוודא שאנשי המקצוע אותם שכרתם למעטפת האיכותית הזאת אכן מקבלים את כל ההשתלמויות הרלוונטיות ומעודכנים מיודעים לכל החידושים בתחום הספציפי שלכם.

ההתקדמות אל תמיכת מחשוב לעסקים לא רק מרענן את העסק, אלא גם משפר את רמת התפוקה. משפר את יעילות העובדים, מצמצם הוצאות כלכליות, מונע טעויות עתידיות ותקלות והופך לקוחות לרווחים וקהל יעד מרוצה ושבע רצון.

בסופו של דבר, עסק שמתקדם עם התקופה הופך להיות פופולרי יותר, מבוקש יותר, ואיכותי יותר. ובכך נטמע כחלק בלתי נפרד משגרת קהל היעד שלכם.

כאן פותרים תקלות בקלות

מהרגע שתכנסו אל עולם שירותי המחשוב תגלו שמערך המחשוב הוא בעצם ליבת הרשת. היות והוא ליבת הרשת, חשוב להבין שתקלות מומלץ לפתור כמה שיותר מהר, ואפילו באופן מידי. היות ואלו גורמות לתקלות שרשרת וכדור שלג שלעיתים לא תמיד ניתן לעצור אותו, אם לא מטפלים בזמן.

ולכן, חברה המעניקה לכם שירותי מחשוב אלו ואחרים חייבת שיהיה לה מערך תמיכה טכנית 24 שעות ביממה. שליטה מרחוק בכל זמן, מכל מקום, וכמובן גם שירותי טכנאי המגיע אליכם ברגע שיש צורך בכך. כמו גם, ייעוץ מדויק וייסודי לגבי ציוד המתאים לכם באופן אישי.

זוהי אכן אחריות רבה, ואם אתם אינכם אנשי מקצוע בתחום לא הייתם רוצים לקחת את האחריות הזאת עליכם, בלי שאתם יודעים כיצד לנהל את המערך הדיגיטלי הנוכחי.

כל חברה המספקת שירותי מחשוב איכותית, מקצועית ובעלת נסיון וותק ומוניטין גבוה תדע להעניק לכם את הפתרון האיכותי ביותר. כך שאתם תוכלו להמשיך ולנהל את העסק, ואילו אנשי המקצוע יתמודדו עם האתגרים הללו.

התאמה אישית בשירותי מחשוב – יש דבר כזה

זה הגיוני כשם שאנחנו בני האדם לא דומים אחד לשניה כלל, ולכל אחד ואחת מאיתנו טביעת אצבע שונה וייחודית, כך גם לעסקים, למותגים, לרשתות, לחנויות למשרדים ולכל עסק כלשהו יש זהות שונה וייחודית משלו.

התאמה אישית במקרה של שירותי IT היא קריטית. מה שמתאים לחנות למוצרי צריכה, לאו דווקא יתאים לרשת קמעונאית, ולהיפך. וגם בתחומים אחרים כמובן. על כן, יש לבחון את ההחלטות בקפידה ולהבין היטב מה יקדם את העסק שלכם.

אם אתם מרגישים שחברה זו או אחרת לא מתאימה לכם, יכול להיות שאין לה את המומחיות בתחום הספציפי שלכם. ועל כן, עליכם לחפש חברה המתמחה בתחום שלכם. בסופו של דבר גם לכם, וגם לחברה המקצועית המעניקה לכם את השירות יש מטרה משותפת, להצליח. וזה אפשרי ביחד, כל עוד ההתאמה היא אישית, מאופיינת, מדויקת וההתאמה נעשית באופן יסודי.

על מה לשים דגש בשירות?

כשאתם שוכרים חברה המעניקה שירותי מחשוב לעסק קטן או גדול או רשת כלשהי, אתם שוכרים שירות איכותי שאמור להעניק לכם את המעטפת הטובה ביותר. הדגש הוא על אמינות, בטיחות, ביטחון, וכמובן אנשים שאתם יודעים שאפשר לסמוך עליהם שילכו עמכם לאורך כל הדרך.

לליווי המקצועי יש חשיבות גבוהה מאד, ועל כן, כשאתם בוחרים את אנשי המקצוע וודאו המלצות, ביקורות, חוות דעת, בקשו לשוחח עם לקוחות קודמים ולקוחות נוכחיים ותנו מקום גם לתחושות הבטן שלכם, ולכימיה ביניכם לבין אנשי המקצוע.

הבחירה באנשי המקצוע הטובים ביותר תעניק לכם שירות מקיף, בסופו של דבר התקדמות חדשנית טכנולוגית ועם הזמן גם וותק והבנה בתחומים נוספים שלא חשבתם שתצטרכו לדעת אותם, אך הם תורמים לכם לא מעט.

חברת SySmarter מרגישים אתכם, ומבינים שהבית השני שלכם היא הרשת בה אתם עובדים. כחברה שמעניקה כבר שנים רבות שירותי מחשוב לרשתות קמעונאיות ועם צוות מנוסה, וותיק ומוסמך נוכל להעניק לכם בדיוק את הפתרונות להם אתם זקוקים.

התקשרו כבר עכשיו לשיחת ייעוץ 077-2200209