דלג לתוכן הראשי

שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר – ללמוד ביעילות, ללמד באיכות

שירותי מחשוב ותמיכה טכנית למוסדות – החדשנות משתלמת

לא כולם מכירים את עולם המחשוב, וכשחושבים על כך זה הגיוני. לרוב, מי שמכיר לעומק את עולם המחשוב והIT הם אנשים שעוסקים בתחום. למדו אותו, או שמעו עליו והיתה להם נגיעה בו.

אנשים שעוסקים בתחומים שונים שאינם קשורים למחשוב, לא חייבים להכיר את הנושא על בוריו. ולכן, לשכור חברת IT המעניקה את מגוון השירותים הללו זה צעד חכם מאד.

בין אם אתם עוסקים בתחום המסעדנות, עריכת הדין, ראיית חשבון או אפילו מוסדות בירוקרטיים. כיום, כל עסק, ארגון, מכל תחום ותחום יכול לקבל שירותי מחשוב לעסקים בין אם קטנים ובין אם גדולים.

את שירות זה יש להתאים באופן אישי לסוג הארגון, למטרתו, לצרכיו ובכלל ליכולת שלו לתפקד ולתפעל כוח אדם ומערכות טכנולוגיות.

ברוב המקרים, שירותי מחשוב מייעלים את העבודה באופן מהותי ואף מגדילים את רווח הארגונים בשל התייעלות של כוח אדם. כך שהבחירה למעשה בלשכור מקור חיצוני עבור שירותי מחשוב עסקי היא בחירה חכמה שמביאה לצעד אפקטיבי ורווחי.

איך עושים את זה, למי פונים, איך בוחרים את החברה הנכונה ומה זה בכלל שירותי מחשוב? מיד נספר לכם את הכל.

בואו רגע נחשוב על זה

ללא שום ספק שירותי IT הפכו להיות מצרך מבוקש בשנים האחרונות, ולא בכדי. מדובר בשירות איכותי שמאפשר להרבה מאד ארגונים, מוסדות וגם מכללות ובתי ספר ליהנות משירות איכותי שמייעל את העבודה.

הרבה מכללות ובתי ספר ברחבי הארץ משתמשות בשירותי מחשוב IT על מנת לייעל את המידע ולנתב אותו באופן מדויק יותר עבור התלמידים והמרצים. ובאופן כללי, לא מעט ארגונים ומוסדות נהנים מאותם שירותי מחשוב לעסקים בין אם קטנים ובין אם גדולים. כך שלמעשה מדובר בסיטואציה נפוצה מאד, המתפרשת על מגוון של תחומים.

שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר – ללמוד ביעילות, ללמד באיכות

שירותי מחשוב עסקי מעניקים שפע של תכונות להתייעלות החל ממעקב סטטוס מתענייני לימודים, שירותי משרד, טיפול במיילים, תמיכה טכנית מרחוק וכמובן אבטחת מידע ברמה גבוהה.

אנחנו בחברת SySmarter  המובילה כבר שנים רבות את תחום שירותי הIT בארץ מעידים על רגישות גבוהה לאבטחה איכותית בין אם מדובר במשרדים פרטיים, ובאין אם מדובר על שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר כמובן.

כי פתרון של שירותי IT הוא פתרון מהיר, שמעניק שירותי מחשוב רציפים המאפשרים מענה איכותי גם לתלמידים וגם למורים, חוסכים בעלויות ומונעים תקלות עתידיות.

איך לבחור את הספק מחשוב הטוב ביותר עבור בתי ספר ומכללות

היות ויש לא מעט חברות בתחום המספקות שירותי IT בבחירת החברה המתאימה מומלץ לעמוד במספר פרמטרים חשובים:

 • חוות דעת

היות ולא כל ארגון או כל חברה דומה לאחרת, מן הסתם גם מוסדות וגם בתי ספר יזדקקו לסוג של שירותי מחשוב אחרים מהקיימים במקומות אחרים. ועל כן, יש לשכור את שירותיה של חברה המתמחה בתחום של מוסדות לימוד, בתי ספר ומכללות. ואפשר לקבל המלצות מקולגות, חברים בבתי ספר אחרים, וגם לבדוק פלטפורמות ייעודיות לחוות דעת אותנטיות.

 • הכירו את הנישה

על מנת שתוכלו לבחור היטב את החברה המתאימה לכם, חשוב להכיר את הנישה. שירותי מחשוב עסקי עבור מוסדות אלו מצריך למעשה אבטחת מידע גבוהה מאד, תמכה טכנית ברמה מאסיבית יותר מבמקומות אחרים. הכרה של תחום תוכנות הלימוד, המורים, ויידע מהותי בפיתרון בעיות וייעול מערכות טכנולוגיות. 

 • תכנית עתידית

החברה שתספק לכם את אותם שירותי מחשוב חייבת לדעת להכין לכם תכנית אסטרטגיה עתידית על מנת לסייע בסיטואציות מגוונות הקשורות לעולם הלימודים, ושירותי המחשוב.

 • שוחחו עם לקוחות

החלטתם על חברה מסוימת? נהדר! אל תשכחו לשוחח עם לקוחות קודמים, לוודא שהיא אכן מתאימה. לבדוק חוות דעת מלקוחות הווה ולקבל למעשה את כל האינדיקציה הרלוונטית. אחרי הכל אתם מפקידים בידיה את הדבר החשוב ביותר בארגון שלכם, המידע הרגיש. והמערך הטכנולוגי החדשני.

אילו שירותים כלולים בתוך מחשוב עבור מכללות ובתי ספר?

 • תמיכה טכנית מלאה מסביב לשעון

 • סיוע וייעוץ בכל הקשור לשירותי רכש

 • מכירת רכש

 • אבטחת מידע על הצד הטוב ביותר עם הבנה על רגישות גבוהה

 • גיבוי מלא של כל המידע הנוכחי, הקודם והעתידי על מערכת מתקדמת וחדשנית.

 • טיפול וגיבוי בשירותי ענן בנוסף למערכות נוספות.

 • תיקונים והתקנות של רשתות, תוכנות ושירותי תמיכה ותיקון.

 • מעבדות לתיקון מחשבים

 • התממשקות לתכנות רלוונטיות עבור מוסדות, מכללות ובתי ספר

מהם הפרמטרים לבחור נכון?

קיים הבדל מהותי בין החברות השונות מבחינת מחירים, מבחינת סוג הטכנולוגיה ומבחינת הגישה כמובן. כל התחום של שירותי IT הוא תחום שמתחדש בכל יום מחדש. והוא מצריך נסיון, וותק, ידע והבנה. ועל כן הפרמטרים לבחירה נכונה של אנשי המחשוב שלכם, צריכים להיות אלו ששמים בראש ובראשונה את השגת היעדים, את הטיפול השוטף במקום ואת רמת השירות, שצריכה להיות מאד גבוהה.

אין שום צורך כרגע בחוזה לשנים מראש. אתם למעשה צריכים לקבל ליווי מקצועי בעסק על ידי אנשי מקצוע המתמחים בנושא של שירותי מחשוב למכללות ובתי ספר על מנת לייעל את העבודה.

הפתרונות הללו לא כוללים רק את הטכנולוגיה חדשנית, התוכנות, חיבור הרשתות וניהול המיילים הבסיסיים. אם כי גם רשתות פנימיות וחיצוניות, חוות שרתים, מערכות אינטרקום, מערכות שליטה ובקרה, רשתות, שליטה בסניפים רחוקים או קרובים, חיבורים טכנולוגיים הקשורים אל סליקה וירטואלית ועוד.

ניהול משא ומתן איכותי עם חברת שירותי מחשוב יכול להביא לתוצאות איכותיות. ובכלל, ניהול משא ומתן על מנת להגיע לחסכון בעלויות זה דבר חכם בניהול עסק.

אתם למעשה לא מתפשרים על האיכות, ורוצים להגיע לקבלת מחיר שיעניק לכם את השירות הטוב ביותר. לא הרבה מנהלי חברות, מנהלי מוסדות, מכללות או בתי ספר מעזים לעשות זאת, וחבל. וכך יצא שהמחשוב הופך לעלות מאד גבוהה עבור העסק, ודבר זה מפחית מהיעילות של השירות.

למה אנחנו?

חברת SySmarter מנהלת ביעילות אופטימלית ובפשטות שלא דורשת מכם תהליכים מורכבים מדי את מערכות המחשוב.

את כל האיכויות הללו אנחנו דואגים להביא עד אליכם, כולל טכנולוגיות חדשניות בהן אנחנו לא רק מתחדשים, אלא גם מתעדכנים בכל יום מחדש. כך אתם יכולים לקבל את הליווי המקצועי הכי טוב שיש, ולדעת שכל מערך המחשוב נמצא בידיים טובות. בעוד שאתם, יכולים פשוט להמשיך ולהתרכז בניהול העסק ובהגשמת היעדים שלכם.

אנחנו חברה צעירה, נחושה ומגובשת המתמחה בניהול, תכנון ותחזוקת מערכות מחשוב לעסקים קטנים או גדולים. וממגוון של סגנונות וסוגים.

דרכנו תקבלו:

 • מוקד תמיכה טכני
 • תמיכה במשרדים
 • מיקור חוץ
 • הקמת תשתיות
 • זמינות של תמיכה טכנית ל24 שעות ביממה

פתרונות לכל סיטואציה

באמתחתנו תמצאו פתרון יצירתי ומקורי לכל סיטואציה, מגובה בפלטפורמה דיגיטלית וחדשנית. תקבלו הסתגלות מהירה לכל שינוי, ותיהנו ממערכות מחשוב דינמיות, נוחות לתפעול וכאלו המתאימות לכל סביבת עבודה אפשרית.

הענן שלנו ייעודי לעסקים, לא פתוח לאתרי אינטרנט שונים ובעל מערכות מאובטחות ברמת האבטחה הגבוהה ביותר.

ביחד, במקצועיות גבוהה נוכל להגיע ליעדים שאתם חולמים עליהם, ולהפיק את המיטב מהמוסד הלימודי, המכללה או מבית הספר לו אתם נזקקים בשירות.

התקשרו כבר עכשיו לקבלת שיחת ייעוץ >> 077-2200209