דלג לתוכן הראשי

שירותי מחשוב למשרד עורכי דין - מותאם בדיוק לצרכים שלכם

שירותי מחשוב לעסקים וארגונים

שירותי מחשוב למשרד עורכי דין

אנחנו במצב שבו העידן הטכנולוגי שולח את זרועותיו הטכנולוגיות אל כל מקום אפשרי, ולא בכדי. זהו עידן טכנולוגי איכותי שבו יש מגוון של שירותי מחשוב לעסקים ביניהם גם שירותי מחשוב למשרד עורכי דין או רואי חשבון, ועוד תחומי עיסוק נוספים.

שירותי מחשוב לעסקים הם פתרונות מחשוב איכותיים המתאימים לענפים מאד רגישים בתחומים בהם המידע מחוייב בסיווג מאד גבוה. בעוד שבעבר מסמכים רגישים ננעלו בארונות עם מפתח ובריח, כיום אפשר לאחסן מסמכים רגישים ומידע רגיש בענן מאובטח, שרת מאובטח ועוד פתרונות IT איכותיים למידע רגיש.

שירותי מחשוב למשרד עורכי דין – רגישות, בטיחות ואיכות

סביר להניח שאם אתם כאן אתם בעלי משרד עורכי דין, או עובדים במשרד עורכי דין. וזה הרגע שבו אתם שוקלים לקדם את המשרד שלכם לקדימה טכנולוגית ולהעסיק חברת IT לצורך מחשוב לעסקים קטנים או עסקים גדולים.

קבלת שירותי מחשוב למשרד עורכי דין תעניק לכם יתרונות רבים בהתנהלות החל ממילוי טפסים באונליין ובאבטחה דיגיטלית, ועד לתיוק מסמכים וטפסים באופן מקוון ומאובטח. ניהול החומרים הרגישים של הלקוחות שלכם מעולם לא היה קל יותר, ומאובטח יותר.

עריכת דין הוא תחום מאד רגיש, המצריך טפסים רבים, סעיפים, מסמכים והרבה בירוקרטיה משפטית. אם יש לכם מספר גדול של לקוחות יש כמובן קושי בניהול בירוקרטי של כל הלקוחות. מעבר אל תמיכת מחשוב לעסקים מייעל את המשרד באופן מהותי ומהיר ומאפשר לכל לקוח לקבל את היחס שהוא ראוי לו, ותשומת לב מלאה.

בדיוק מהסיבה הזאת, שירותי מחשוב למשרד עורכי דין הקימו מערך טכנולוגי איכותי שיתאים למשרדכם ויהפוך את כל העבודה ליעילה יותר.

עבור תחום המשפטים יש לא מעט תוכנות ייעודיות המותאמות בצורה מושלמת לצרכים העסקיים שלכם. התוכנות הללו מאפשרות לכם לתקשר מול הלקוחות באופן מאובטח וחסוי, ובנוסף גם להעניק את תשומת הלב המלאה לכל לקוח ולקוח.

אנחנו בחברת SySmarter, חברה מקצועית המתמחה במתן שירותי IT לחברות, ומשרדי עורכי דין מאמינים שלא מדובר בשירות שהוא אך ורק שירות לקוחות, אם כי שירות איכותי וממוחשב שהופך את כל הבסיס של המשרד שלכם למערך חלק, איכות, טכנולוגי וחדשני. אתם יכולים להמשיך וליהנות מהעיסוק שלשמו אתם כאן, והעסק ימשיך לעבוד תחת הידיים המקצועיות והטובות ביותר.

להתחדש ולהתייעל בכל יום יותר

אנחנו זוכרים איך בעבר התנהלו משרדים. בין אם משרדי עורכי דין ובין אם בכלל משרדים להם יש מידע רגיש והתנהלות מרובת טפסים. קלסרים על גבי קלסרים, ניירות רבים, והרבה עבודה בכתיבה ומילוי טפסי בירוקרטיה.

פתרונות מחשוב לעסקים ובכלל שירותי it מאפשרים לנו בsysmarter להעניק לכם סביבת עבודה בטוחה, התנהלות מול גורמים בטחוניים איכותית ללא שום חששות, עמידה בתקני החוק, שמירה על חומרים מסווגים ויישום תקנות באופן בירוקרטי תקין ונוח.

אנחנו ב'סיסמארטר' מודעים לרגישות החומרים, הלקוחות והסיווג וכמובן הדיסקרטיות, ועל כן הטיפול בחומרים ובמשרדכם יהיה מעל הכל ברמה הגבוהה והרגישה ביותר ובאבטחה גבוהה.

מה הכי חשוב לדעת?

לפני שאתם שוכרים שירות מחשוב לעסקים קטנים או עסקים גדולים, כאמור, כי משרדי עורכי דין מתפרשים על גדלים שונים. חשוב שתוודאו עם חברת ה-IT המעניקה לכם את השירות שהמידע שלכם מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.

מחשוב עסקי עבור עסק קטן או גדול בכל תחום בכלל ובטח בתחום של עריכת דין מתרכז בבסיס של תשתית איכותית העומדת בתקנות לצורך הגנת הפרטיות. זה לא באמת חשוב אם המשרד מנוהל על ידי צוות או על ידי אדם אחד בלבד. המידע מאד רגיש, רמת הסיווג והסיכונים מצריכים תשתיות איכותיות ואיכות שאסור להתפשר עליה, גם ברמת אבטחה.

לזנק למעלה עם טכנולוגיה חדשנית

כל עיסוק, כל שירות, כל תחום שיש לו את ההזדמנות להטיס את העסק מעלה חייב לקחת אותה בשתי ידיים. פתרון מחשוב עבור עסקים בין אם אלו פתרונות עבור עסקים קטנים ובין אם אלו שירותי IT לעסקים גדולים, מייעלים את העסק ומביאים אפקטיביות רבה.

שירות שהוא ממוחשב המעניק גם תמיכת מחשבים חשוב שיאפשר גם אבטחת מידע, גיבוי מידע, מחשבון ענן וכמובן גם שירותי IT ברמה גבוהה. תוכלו להשיג שירותי איכותי מסוג זה אצל אנשי המקצוע המתמחים בתחום, ובבחירה של אנשי המקצוע וודאו שהם אכן מוסמכים פורמלית לטפל בכל המערכות הללו.

מה כוללים שירותי מחשוב למשרד עורכי דין

  • תמיכה בתפעול המערכות

  • תמיכה בהתקנת תכנות ייעודיות לשימוש המשרדים

  • תמיכה במדפסות הרשת במשרדים

  • תמיכה בציוד תקשורת

  • תפעול רשתות ומשתמשים

  • תפעול שירות אחסון

  • תפעול שירות ענן

  • תמיכה ותפעול חשבונות דואר אלקטרוני

כל אחד ואחד מסעיפים אלו אפשר להתאים בצורה אישית אל צורכי המשרד שלכם וכאשר אלו משרדים עם מספר גבוה של עובדים יש אפשרות כמובן לתמיכה מאד מאסיבית לצורך טיפול בתקלות באופן מהיר ומיידי. משרד קטן יותר גם כמובן זקוק לתמיכה טכנית, אך במקרה זה כל חברת IT המעניקה פתרונות מחשוב עבור משרדי עורכי דין תדע להתאים את השירות ללא בזבוז תקציבים מיותרים.

האם השירות שאתם מקבלים מתאים לכם?

כדי שתדעו לבחור את השירות שהכי מתאים לכם על ידי חברת IT איכותית ומקצועית המתמחה בתחום שאתם עוסקים בו חשוב לפני הכל שתוודאו שהיא אכן מקצועית ברמה הגבוהה ביותר.

החברה צריכה להיות מעודכנת בכל הטכנולוגיה החדשנית ביותר, במגוון אופציות רלוונטיות.

בנוסף חשוב שתוודאו תמיכה מרחוק, תפעול, תחזוק ותפעול המערכות המשרדיות שלכם. ובכך גם תקבלו את השירות הגבוה ביותר ברמת רגישות ואבטחה. ובאופן כללי, האנשים שמעסיקה החברה צריכים להיות בעלי כל ההסמכות הפורמליות ובעלי מיומנות גבוהה.

וודאו זמינות גבוהה, כזו המעניקה מענה מיידי או לפחות בטווחי זמנים סבירים מאד, ללא המתנה מפרכת. אם אתם שומרים על האלמנטים הללו אין שום ספק שתוכלו למצוא את השירות המושלם עבורכם, שיעניק לכם את מלוא תשומת הלב הראויה.

ימי הדרכה, ליווי מקצועי, ישיבות סטטוס והתעדכנות הם צורך נדרש. זה רק הגיוני שכבעלי המשרד תרצו לקבל עדכונים שוטפים, הדרכה מפורטת ובמידת הצורך גם תהיו מעורבים יותר מהרגיל. לא אמרנו שעכשיו אתם צריכים לעבור קורס מלא באיך להעניק שירותי IT לעסקים אבל בהחלט יש צורך שתהיו עם האצבע על הדופק.

לשכור אנשי מקצוע זה תהליך בפני עצמו, יש לסנן, לבחור, לוודא, לבדוק מי מתאים לכם ולהתאים באופן אישי את השירות אל המשרד שלכם. שירותי מחשוב למשרד עורכי דין הם לא דומים בשירות שלהם לכל משרד ומשרד. כמו שלא כל משרד עורכי דין דומה למשרדים אחרים.

ההתמחות שונה, ההתנהלות שונה, והיות והכל מתחיל ונגמר בבני אדם, גם הניהול שונה ברמה האישית. עם הכימיה הנכונה, המקצועיות, רמת הדיסקרטיות והאבטחה הנכונים תצליחו גם לנהל את העסק, וגם לדעת שיש לכם על מי לסמוך שנמצא מאחורי הקלעים בשירותי המחשוב. 

אחרי הכל, אנחנו בחברת SySmarter מבינים שהנכס הכי גדול שלכם הוא המשרד שלכם שהקמתם במו ידיכם. במקצוע כמו עריכת דין, הרגישות, האמון והדיסקרטיות הם הדברים החשובים ביותר לנו, וגם לכם.