דלג לתוכן הראשי

שירותי מחשוב לסוכני ביטוח

מגוון רחב של פתרוונת טכנולוגים לסוכנות שלכם

סוף סוף הגעתם להחלטה שכבר שנים מדברים עמכם עליה, מעבר אל שירותי מחשוב טכנולוגי לניהול הסוכנות שלכם.

אם לא התנהלתם בעבר ברמה טכנולוגית אין ספק שמדובר בצעד חדש ומרגש עבורכם. ואנחנו גם מבינים שזה צעד שיכול אולי גם להפחיד אתכם מעט. זאת בדיוק הסיבה שאתם זקוקים לאנשי המקצוע הטובים ביותר שילוו אתכם, ובדיוק לשם כך אנחנו בחברת SySmarter כאן בשבילכם.

עם ההכוונה הנכונה, ההדרכה המתאימה וכמובן ההצעה המותאמת אליכם ולסוכנות הביטוח שלכם אישית תוכלו למקסם את כל מערך אבטחת המידע שלכם ולא רק. שירותי IT עבור סוכנויות ביטוח כוללים לא רק אבטחת מידע או אחסון ענן.

אם כי שליטה מלאה על כך מערך הטכנולוגיה במשרד החל מטיפול באימיילים ועד לטיפול במדפסות מקוונות, שירותי VPN איכותיים לעבודה מכל מקום ובכל שעה ותמיכה מלאה בכל הנדרש.

שירותי מחשוב לכל סוכנות, בהתאמה אישית

אם אתם בעלי משרד העוסק בביטוח, או סוכני ביטוח בעלי סוכנות אתם לבטח מודעים לרגישות ואבטחת המידע בכל הקשור למידע של הלקוחות שלכם.

היות ואנחנו נמצאים בעידן דיגיטלי, יש לנו יכולת שימור יותר איכותית ממה שבעבר וכמובן יכולות אבטחה איכותיים יותר.

בעוד שבעבר היו נועלים מסמכים בכספות, או בארונות נעולים במשרדים כאשר לא יכולנו לשמור מידע מאובטח בענן שאך ורק לנו יש גישה אליו, כיום המצב שונה לחלוטין, ומיד תגלו למה.

שירותי מחשוב לעסקים - הביטחון שלכם חשוב לנו

לפני הכל, חשוב לדעת, תקנות הגנת הפרטיות נחקקו בשנת 2018 והן מגדירות בצורה מדויקת את כל הפעולות שחשוב לבצע בעקבות אחזקת מידע רגיש ואישי של לקוחות בסוכנויות הביטוח.

סוכני ביטוח רבים מחזיקים מאגר מידע השמור בענן או במקורות מקומיים ועל כן רמת האבטחה מחוייבת להיות בין רמת אבטחה בינונית לגבוהה מאד.

אנחנו למעשה מדברים על מידע אישי המתעד מצב בריאותי, מספרי תעודות הזהות של המבוטחים, נכסי המבוטחים, פרטים על נכסים כלכליים ולמעשה, כל נושא חשוב ורגיש שקשור לכל אחד ואחת מאיתנו.

את רמת האבטחה קובעים על סמך סוג מאגר המידע, ולא על סמך כמות הלקוחות או עובדי הסוכנות. ועל כן כל סוכן ביטוח חייב בהגנת הפרטיות המחמירה ביותר.

ביישום תקנות אלו עבור הגנת הפרטיות אנו מחוייבים להיעזר בסיוע חיצוני. רוב הפעולות הללו מבועות על ידי חברת מחשוב המעניקה שירותי מחשוב לסוכנויות ביטוח המבקשות את השירות הזה.

אנחנו בחברת SySmarter מבינים את רגישות המידע של המבוטחים שלכם ויודעים שהביטחון ואבטחת המידע הכי חשובים לכם. על כן, אנו מעסיקים את אנשי המקצוע האיכותיים ביותר על מנת שהמידע הרגיש הקיים במערכות הסוכנות יהיה מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.

אבטחת מידע - למהירות יש משמעות

זה אולי ישמע לכם בסיסי, אבל לא כולם חושבים על כך. לחיבור אינטרנט מהיר יש משמעות רבה בכל מה שקשור לאבטחת מידע. ובכלל ליעילות ההתנהלות הדיגיטלית של הסוכנות שלכם. כאשר אתם מאובזרים בנתבי תקשורת מתקדמים המאפשרים גם חיבור VPN איכותי מהמשרד ומהבית באופן מאובטח, אתם יכולים לקבל ניהול אבטחת מידע איכותית יותר.

כך למעשה מתבצע סנכרון נתונים מתקדם לדואר האלקטרוני, לטבאלטים, לטלפונים הניידים ולמחשבים הניידים. הצוות המקצועי יכול לעבוד מכל מקום, בכל מקום ובכל שעה.

אחד היתרונות החזקים ביותר לאבטחת המידע הם כמובן גיבוי ושחזור הנתונים באופן מוצפן, הנשמרים בענן ומחוץ למשרד פיזית. זוהי למעשה שליטה מוחלטת בכל מה שקשור לשחזור, לגיבוי ולתפעול הנתונים בזמן אמת.

יתרונות שירותי IT לסוכנויות ביטוח

כשאנחנו מדברים על שירותי it לעסקים אנחנו מדברים על שליטה מלאה בכל המערכות הטכנולוגיות והדיגיטליות של הסוכנות שלכם. ולשירותי IT ישנם יתרונות רבים, המהותיים ביניהם:

  • ניהול מדפסות

פתרונות מחשוב לעסק מעניקים לא רק אבטחת מידע אם כי שליטה מלאה על כל המערכות הדיגיטליות, ביניהן גם שליטה בניהול מדפסות. ניהול המדפסות מייעל באופן משמעותי את עבודת המשרד ואף חוסך זמן.

  • אבטחת המידע

כאמור, לשם כך הרי התכנסנו. אבטחת המידע בסוכנות שלכם היא הדבר שאנחנו יודעים בsysmarter שהיא הדבר החשוב ביותר. לבטח לא תרצו להתמודד עם אנשים הפורצים למערכות המידע שלכם או וירוסים אלו ואחרים ועל כן, כל הנושא של אבטחת מידע הוא בעל תפקיד מרכזי ומשמעותי. אבטחת המידע חייבת להיות עמידה בתקנים החמורים ביותר, וברמה הגבוהה ביותר.

  • מחשוב בענן

אם אתם מנהלים את מערכת המחשוב של הסוכנות כאשר אתם משתמשים בשירות ענן אתם מייעלים באופן מופלא את כל התהליכים הניהוליים בסוכנות. שירותי מחשוב לסוכנויות ביטוח הכוללות פתרונות מחשוב ענן מעניקות את היכולת להתאים באופן אישי את הניהול על פי דרישתכם וניהול חדשני, מאובטח ואיכותי.

  • תוכנות ניהול

תכנת ניהול מתקדמת יכולה לסייע לכם עד מאד. שירותי מחשוב לעסקים קטנים או עסקים גדולים גם שמתנהלים יחד עם תכנת ניהול חדשנית מאפשרת פיקוח, בקרה ואיכות גבוהה בכל מה שקשור להתנהלות הטכנולוגית.

  • גיבוי נכון

בשמירת מידע רגיש וחשוב של המבוטחים שלכם חשוב שתהיה לכם את היכולת לגבות באופן אפקטיבי את הקבצים בענן, ובצורה מאובטחת. חברה מקצועית, איכותית בעלת וותק נסיון ומומחיות תדע לעשות זאת כראוי. והיתרון הוא שאתם כלל לא תצטרכו להתעסק עם הסיטואציות הללו כל עוד הידיים הנכונות יגעו באבטחת המידע.

הגודל לא קובע, אבל יש לו משמעות

אם אתם חוששים מגודל סוכנות הביטוח או האם לדעתכם כמות העובדים תשפיע על שירותי מחשוב הדבר אינו פרמטר שקובע לכם את איכות השירות.

כשמדובר על פתרונות מחשוב כמובן שישנם מספר פרמטרים שצריך לקחת בחשבון, כמו כמות האנשים שיש להם גישה למידע. יכולות טכניים הקשורים לאחסון המידע, כמויות המידע הקיימות עבור המבוטחים שלכם וכמובן סיווגים שונים בהתאם לכל מבוטח ומבוטח.

חשיבות בחירה נכונה

בחירת שירותי IT איכותיים היא לא מערך שקל לבצע אותו, וחשוב לעשות סקר שוק איכותי בבחירת החברה הנכונה. שירותי מחשוב לסוכנויות ביטוח מחייבים חברה מקצועית שיכולה לתת שירות טכנולוגי חדשני.

חברה המתעדכנת בכל יום מחדש בטכנולוגיה החדשנית ביותר, מאפשרת תמיכה מרחוק, תפעול ותחזוק של כל מגוון המערכות ומעניקה שירות גבוה ברמת רגישות המידע, ובאופן כללי.

האנשים העובדים בחברה חייבים להיות מקצועיים ללא דופי, בעלי מיומנות גבוהה, הכשרה רלוונטית, חתומי סודיות וכמובן בעלי יחסי אנוש ברמה הגבוהה ביותר.

אם אתם מרגישים שאתם זקוקים להדרכה, אל תהססו לבקש מאנשי המקצוע אותם שכרתם לקבל את ההדרכה המלאה עבור כל מה שאתם זקוקים. בסופו של דבר נכון שלא אתם תצטרכו לתפעל את המערכת, אך כמי שהמערכת שייכת להם, חשוב שתדעו כן מה קורה בתוכה גם אם לא לפרטי פרטים.

בין אם אתם מנכ"ל החברה, מנהלי השיווק או מנהלי צוותים חשוב שתהיו עם האצבע על הדופק ותדעו מה קורה בשטח.

אנחנו בחברת SySmarter מאמינים בשקיפות ומבינים שהנכס הגדול ביותר שלכם הוא החברה, הסוכנות שלכם. ובסוכנות ביטוח חשובה רגישות המידע, האנושיות, הזמינות וכמובן הכימיה ביננו לבינכם.

אנחנו נדאג לכל מה שקשור לביטחון שלכם, אתם תמשיכו לנהל את העסק כמו שרק אתם יודעים.