דלג לתוכן הראשי

גיבוי מצלמות אבטחה בענן

מצלמות אבטחה בענן

מערכת אחודה כמרכז בקרה ניהולי

כיום התצורה הנפוצה לחיבור מצלמות אבטחה לשמירת הקלטות היא תחת "שרת הקלטה" NVR/DVR הן בתצורת מצלמות IP והן בתצורה אנלוגית. רמת הפשיעה וכן התחכמות הפשיעה עלתה ולכן פושעים בדרך כלל יחבלו או יגנבו את שרתי ההקלטה על מנת לא להשאיר עקבות אחריהם, ולכן אחסון ההקלטות בענן במקביל לשרת ההקלטה המקומי או הקלטה ישירה לענן תעלה את הסיכוי לתפוס את הפושעים לאחר המעשה. עם זאת בענן קל יותר לנהל את המצלמות ולבצע הקלטה מכל מצלמה ומכל מקום בעולם באופן מרכזי ומבוקר. היתרון הבולט ביותר של שירותי הענן הוא שקל לשמור את המידע המצולם ולנתח אותו לאחר מכן לכל צורך אשר קיים או עתידי, אין צורך במערכת הקלטה DVR/NVR שעלותן גבוהות ואין צורך לרכוש דיסקים מקומיים שישמשו להקלטת המידע במכשיר ההקלטה המקומי ניתן להקליט ישירות לענן ורק לחבר את המצלמה לאינטרנט. הקלטת המצלמות בענן מאובטח מאפשר למשתמש לגשת ולהוריד את קבצי הווידאו המוקלט מכל מקום ובכל זמן שרק ירצה, עם בקרת אזור וזמן אינטואיטיביות ניתן לגשת בקלות לווידאו ולצפות בו. הידע הנשמר בענן המאובטח מגובה לעוד עשרות של חוות שרתים בארץ ובעולם וכך מבטיח שמירה מלאה ושרידות לאורך זמן, לא ניתן לאבד את ההקלטות, רק אם המשתמש מעוניין הוא יוכל למחוק את ההקלטות מכל חוות השרתים בלחיצת כפתור.

סיסמארטר מציעה לבעלי עסקים חברות ופרטיים מגוון רחב של פתרונות אבטחה איכותיים ומתקדמים ביותר בעולם, העומדים בתקנים המחמירים ביותר ומותאמים בדיוק לסוג הדרישה והפתרון האבטחה שלכם.

מבין המערכות המוצעות תוכלו למצוא:

 • מצלמות אבטחה IP
 • מצלמות אבטחה נסתרות
 • מצלמות כיפה/צינור/גוף מתקדמות
 • מצלמות PTZ חכמות עם אנליטיקה מתקדמת
 • מערכות הקלטה ושרתי הקלטה מתקדמים

סיסמארטר טכנולוגיות מציעה מערכות אבטחה בניהול מקומי ובניהול בענן לצפייה בנוחות ויעילות מקסימלית.

כל בעל עסק יודע כי מצלמות אבטחה ומערכות אבטחה לעסק הינן הכרחיות לשמירה ולאבטחה על העסק, למניעת פשע וחקירת אירועים. אין צורך יותר לשמור ולתחזק את ציוד ההקלטה ולשלם כסף רב לטכנאי בכל פעם שמערכת ההקלטה אינה עובדת, ניתן לחבר את המצלמות ישירות לענן וכך המצלמה מעבירה את המידע ישירות לענן בו הוא שמור ובטוח וניתן לצפות מכל מקום דרך כל מחשב או טלפון נייד.

 • נגישות מרבית
 • חיסכון בציוד
 • שמירה מרבית על החומרים
 • אבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר
 • ניהול זמני ההקלטה מרחוק
 • התראות שונות לנייד שלכם

הצטרפו לחזית הטכנולוגיה וחסכו זמן, כסף ומשאבים בשימוש במצלמות אבטחה בענן טובי המומחים שלנו יסייעו לכם להתאים את המצלמות, להגדיר את תוכנת הניהול ושיטות ההקלטה ויבצעו את ההתקנה של המערכת לקבלת התוצאות הטובות ביותר. נשמח לספק לכם ייעוץ ממוקד, אישי ומקצועי, התקשרו לסיסמארטר טכנולוגיות ותיהנו מביטחון עבורכם ועבור החברה שלכם.

מערכת שו"ב לשליטה חכמה

סיסמארטר טכנולוגיות מטמיעה פתרונות שליטה ובקרה מתקדמות לניהול מעגלי האבטחה בארגון בצורה פשוטה נוחה וידידותית למשתמש הקצה. הפלפורמה מעניקה מענה למערך הבטחון שרווי ממשקים כגון: מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, בקרת כניסה, LPR, גדרות היקפיות ועוד...

מערכת השו"ב - שליטה ובקרה, מאפשרת לנהל ולנטר את מערך האבטחה ממשק מרכזי אחד ולקבוע חוקיות של התראות, הקפצות תמונה וניהול מסכים בהתאם לצרכיו של מנהל הבטחון / המשתמש, בנוסף מערכת השו"ב מאפשר לנתח אירועים ותרחישים באופן מרכזי ולנתח את המידע מכלל המערכות בזמן אמת ולהציג על גבי מפות סינפטיות, GIS ומפות אדריכליות של המבנה. כל ההיתרנות הללו מאפשרות למנהלי הבטחון ו/או משתמש הקצה מוכנות ושליטה מלאה במערך האבטחה בשגרה ובחירום.

אינטגרציות לשליטה ובקרה

היתרון הבולט במערכות השו"ב הוא האינטגרציה של מספר רב של אלמנטים (מצלמות, אזעקות אש ועשן, פריצה) שליטה ובקרה והיכולת לשלב בין מספר רב של מערכות חיצוניות ולהציג אותם בממשק אחד על מנת שכלל המערכות יתקשרו בינהם באופן מושלם! מערכת השו"ב משלבת מגוון רחב של מערכות ללא הגבלה.

מה ההיתרנות של המערכת?

מערכת השו"ב נועדה לניהול מתחמים ואזורים שמותקנים בהם מספר רב של מערכות מתח נמוך ובטחון באופן חזותי על מנת שמנהל הבטחון או משתמש הקצה יוכלו לקבל החלטות טובות יותר בזמן אירוע, מערכת השו"ב אמורה לזהות באופן אוטומטי אירועים ולהתריע על גבי המסכים בהתאם לקריטריונים מוגדרים מראש לדוגמא: התקהלות, כמות אנשים, רמת דציבלים, אנליטיקה ועוד..