דלג לתוכן הראשי

שליטה ובקרה שו"ב

מערכת שליטה ובקרה מרכזית למערכות הבטחון

מערכת אחודה כמרכז בקרה ניהולי

מערכת שו"ב לשליטה חכמה

סיסמארטר טכנולוגיות מטמיעה פתרונות שליטה ובקרה מתקדמות לניהול מעגלי האבטחה בארגון בצורה פשוטה נוחה וידידותית למשתמש הקצה. הפלפורמה מעניקה מענה למערך הבטחון שרווי ממשקים כגון: מצלמות אבטחה, מערכות אזעקה, בקרת כניסה, LPR, גדרות היקפיות ועוד...

מערכת השו"ב - שליטה ובקרה, מאפשרת לנהל ולנטר את מערך האבטחה ממשק מרכזי אחד ולקבוע חוקיות של התראות, הקפצות תמונה וניהול מסכים בהתאם לצרכיו של מנהל הבטחון / המשתמש, בנוסף מערכת השו"ב מאפשר לנתח אירועים ותרחישים באופן מרכזי ולנתח את המידע מכלל המערכות בזמן אמת ולהציג על גבי מפות סינפטיות, GIS ומפות אדריכליות של המבנה. כל ההיתרנות הללו מאפשרות למנהלי הבטחון ו/או משתמש הקצה מוכנות ושליטה מלאה במערך האבטחה בשגרה ובחירום.

אינטגרציות לשליטה ובקרה

היתרון הבולט במערכות השו"ב הוא האינטגרציה של מספר רב של אלמנטים (מצלמות, אזעקות אש ועשן, פריצה) שליטה ובקרה והיכולת לשלב בין מספר רב של מערכות חיצוניות ולהציג אותם בממשק אחד על מנת שכלל המערכות יתקשרו בינהם באופן מושלם! מערכת השו"ב משלבת מגוון רחב של מערכות ללא הגבלה.

מה ההיתרנות של המערכת?

מערכת השו"ב נועדה לניהול מתחמים ואזורים שמותקנים בהם מספר רב של מערכות מתח נמוך ובטחון באופן חזותי על מנת שמנהל הבטחון או משתמש הקצה יוכלו לקבל החלטות טובות יותר בזמן אירוע, מערכת השו"ב אמורה לזהות באופן אוטומטי אירועים ולהתריע על גבי המסכים בהתאם לקריטריונים מוגדרים מראש לדוגמא: התקהלות, כמות אנשים, רמת דציבלים, אנליטיקה ועוד..