דלג לתוכן הראשי

חומת אש FIREWALL

מבצר הגנה למידע העסקי שלכם

ככה בונים חומה

סיסמארטר טכנולוגיות הינה אינטגרטור מוביל בהטמעת מערכות אבטחת מידע וכן במערכות FireWall.
שירותי אבטחת המידע שלנו, בשילוב מערך הגנה מתקדם ביותר יבטיחו עבורה פורייה ורצופה, ישפרו את רווחיות העסק או הארגון ויעניקו לכם שקע נפשי 24/7.

אנו מספקים אבטחה ברמה הגבוהה ביותר עבור רשתות ותכנים, כמו גם מוצרי גישה מאובטחים המשתפים מידע על מנת ליצור מארג אבטחה ייחודי המשלב מעבדי אבטחה ייעודים כדי לספק אבטחה מוצקה ואמינה, ביצועים יוצאי דופן, ראות ושליטה טובים יותר - תוך מתן יכולת תגובה מהירה

אז מה היא חומת אש FireWall?
חומת אש או בשמה המקצועי FireWall הינה מערכת שנועדה לתחום את סביבת המחשוב ולבצע הפרדה בין רשתות בטוחות ובין רשתות לא בטוחות, או בין חלקים בטוחים ובין חלקים לא בטוחים של אותה הרשת. וכך לבצע ניטור על התעבורה שעוברת בין רשתות.

כיצד זה עובד?
ישנם מספר סוגי של חומות אש ולכל אחד גישה שונה לסינון התעבורה, חלקן מסננות ברמת הפאקטות (חבילות מידע), חלקן עובדות ברמת השכבות של מודל 7 השכבות OSI וכולל את שכבת היישום.

סוגי מנועי אבטחת מידע:

Application Control
מנוע זה מאפשר למנהלי המערכת להגדיר ולאכוף מדיניות אבטחת מידע על פי האפליקציות ברשת ללא תלות בפורט או בפרוטוקול, מנוע זה מזהה אלפי אפליקציות ומתעדכן באופן שוטף, באמצעות מנוע זה ניתן לחסום אפליקציה מסוימת ואף תכונה מסוימת בתוך האפליקציה.

IPS
מנוע זה מאפשר לזהות התקפות שונות ולפעול לחסימתן על פי מדיניות מוגדרת מראש. המערכת מסוגלת להגן מפני כל סוגי ההתקפות והתנהגויות רשת מגוונות, כגון: סריקת רשת, קוד פוגעני, תולעים, וירוסים, סוסים טרויאניים, תעבורת רשת אנורמאלית, והגנה מפני התקפות לא ידועות.

Anti Virus
מנוע זה מתמודד עם וירוסים ותולעים שונים המנסים לחדור לרשת, כחלק ממנוע זה קיים מנוע יוריסטי ייחודי שתפקידו לנתח את הקבצים ברמת הקוד ולנסות ולהבין מה הקוד מנסה לעשות, במידה ומנוע זה יחליט כי הקובץ חשוד, יעבור הקובץ לבדיקה במערכת חיצונית.

SandBox
מערכת זו מריצה קבצים חשודים בענן או מקומית ומנסה לזהות את הפעילות שהקובץ מנסה לבצע על ידי ניתוח הקובץ ובקרה על מערכת ההפעלה. לאחר ניתוח הקבצים החשודים מערכת.

AntiBoot
כחלק ממתקפות ה Cyber בימינו ינסה התוקף להחדיר סוסים טרויאנים לרשת בכדי לנסות ולגנוב מידע, סיסמאות, נתוני רשת שונים ועוד.. סוסים טרויאנים אלו לאחר שהותקנו רשת הלקוח, ינסו לצאת לרשת האינטרנט ולתקשר עם המפעיל שהם.

VPN
מנוע VPN חזק לביצוע הצפנות בין אתרי הלקוח השונים או לחילופין בין משתמשי הלקוח לרשת הלקוח

DLP
מנוע זליגת מידע אל מחוץ לארגון, מנוע זה מזהה דפוסי מידע במספר דרכים על מנת למנוע העברת מידע רגיש מחוץ לתחומי הרשת, באמצעות מנוע זה ניתן לזהות זליגת מידע גם כאשר היישומים מצפינים את התקשורת שלהם.

Web Filtering
מנוע זה מסנן אתרי אינטרנט בכדי לסייע בהגנה מפני איומים מבוססי אינטרנט, מנוע זה מכיל קטלוג של האינטרנט ע פי סוגי אתרים ומכיל כיום כ- 80 קטגוריות שונות.

בדיקה בדיקה

קולהע צופעט למרקוח איבן איף, ברומץ כלרשט מיחוצים. קלאצי גולר מונפרר סוברט לורם שבצק יהול, לכנוץ בעריר גק ליץ, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.

לורם איפסום דולור סיט אמט, קונסקטורר אדיפיסינג אלית. סת אלמנקום ניסי נון ניבאה. דס איאקוליס וולופטה דיאם. וסטיבולום אט דולור, קראס אגת לקטוס וואל אאוגו וסטיבולום סוליסי טידום בעליק. קונדימנטום קורוס בליקרה, נונסטי קלובר בריקנה סטום, לפריקך תצטריק לרטי.