דלג לתוכן הראשי

מערכות אודיו ווידאו

מערכות מולטימדיה מתקדמות

מולטי איכותי, מולטי חוויה

סיסמארטר טכנולוגיות מציעה מגוון רחב של פתרונות ייחודים Turn Key Project בתחום המולטימדיה החל מאיפיון, תכנון והביצוע של מוצרי אודיו וידאו מהיצרנים המובילים בעולם המאופיינים בקו עיצובי מיוחד בהתאמה מלאה לבקשת הלקוח ו/או האדריכל. SySmarter מבצעת פרויקטים בתחום המולטימדיה כחברת בוטיק לפרויקטים מיוחדים ונמדדת על ידי ביצוע לא פחות ממושלם ובהתאמה מושלמת לטכנולוגיות המתקדמות בשוק, השילוב בין המקצועיות שלנו לציוד האיכותי ביותר מוביל לביצועים איכותיים, ברמת שביעות רצון לקוח גבוהה.

ההכרות שלנו עם מגוון המותגים המובילים בשוק מעניקה לנו את הכלים לתכנן באופן נכון ומותאם לכל לקוח בהתאם לדרישותיו, לספק ממגוון המוצרים הרחב והאיכותי ביותר.

מערכות המולטימדיה נמצאות כיום בכל בית ועסק בהתאם לצרכים של כל משתמש, המערכות אשר מותקנות על ידנו מאופיינות בפתרונות מושלמים המשלבים צפייה ושמע הכוללים: מסכים בכל גודל, רמקולים איכותיים, רסיברים, סטרימרים ועוד. כל מערכת מותאמת באופן מותאם אישית לכל לקוח ועל פי בקשותיו, לחללים השונים וכמובן לעיצוב האדריכלי. אנו משלבים בין הטכנולוגיה המתקדמת בעולם לעיצוב האלגנטי על מנת לספק חווית משתמש מושלמת.

מקצוענות ללא פשרות
עליונות טכנולוגית ועיצוב מושלם

בית חכם

אוטומציה מלאה בתפעול הבית, להפוך את הבית לחכם מבלי להחליף תשתית, התקננת מפסקים חכמים ושליטה מרחוק

חדרי ישיבות חכמים

חדרי ישיבות חכמים מבוססי טכנולוגיה המשלבים מערכות וידאו קונפרנס, שליטה על מקרנים ומערכות מולטימדיה

כיתות לימוד חכמות

שילוב של טכנולוגיה בכיתות חכמות בהעברת חומר הלמידה בצורה אינטרקטיבית ומהנה

חנויות ומסעדות

מיטוב חווית לקוח הוא המקדם מכירה מס' 1, צרו חווית לקוח עם מערכות שמע איכותיות, מסכי פרסום LED

משרדי יוקרה

תהפכו כל פגישה למוצלחת והצליחו להותיר רושם חיוב על הלקוח, זו הסיבה שמשרדי יוקרה חייב להיות בקידמת הטכנולוגיה

קולנוע ביתי

חידוש מדהים בתחום הבתים החכמים באמצעות טכנולוגיה מתקדמת של מערכות קולנוע בעיצוב חדשני עם חווית צפייה והאזנה כמו בבתי קולנוע מקצועיים