דלג לתוכן הראשי

שילוט דיגיטלי

שילוט דיגטלי חכם

שליטה מלאה על התכנים מכל העולם

בעולם שבו הכל קורה בדיגיטל והצורך שבו אנו רוצים למשוך את העין האנושית דווקא אלינו ומאתגרת את אנשי השיווק ובעלי העסק לחשוב מחוץ לקופסא, אחת הדרכים הנפוצות והמוכחות היא השימוש בשילוט דיגטלי על מסכי שילוט שניתן למצוא כיום כמעט בכל מקום במעלית, בשירותים, בחניון, על גבי מבנים וכ'ו. שילוט דיגטלי על גבי מסכים נמצא יעיל באסטרטגיות שיווק ואף הביא לגידול במחזורי המכירות. סיסמארטר טכנולוגיות מספקת מעטפת של פתרונות דיגטליים בתחום המולטימדיה ליצירת חווית לקוח טכנולוגית, חדשנית וייחודית במיוחד עבורכם.

סיסמארטר טכנולוגיות משווקת ומפיצה פתרונות שילוט דיגיטלי חכם לעסקים ומציעה טכנולוגיות מתקדמות לשליטה וניהול התכנים מכל מקום ובכל זמן בניהול ענן מלא, בצורה פשוטה תוכלו לטעון ולעדכן את התכנים במערכת הניהול ולשדר לכל מסך שתרצו.

5 צעדים להתחלה:
מתכננים איפה להתקין את המסכים 

מחברים את המסכים לאינטרנט

מבצעים רישום מהיר בפורטל הניהול

יוצרים ומכניסים תוכן ממאות התבניות הקיימות בפורטל

קובעים זמני שידור ובחירת מסכים...וזהו...

מסכי שילוט לעסק

אפיון ותכנון מסכי שילוט לעסקים להעברת תוכן ומסר שיווקי לקידום מכירות, ויצירת חווית לקוח ייחודית, אנו משלבים מגוון רחב של פונקציות ליישום העברת התוכן בצורה שיווקית ללקוח ומתאימים את התוכן במדויק לצרכיו.

 

מסכי הכוונה

שילוט הכוונה עבור מטרות אינפורמטיביות וסיוע בהכוונה בבניין ומחוצה לו, ממקום בדרך כלל בחדרים, משרדים, חדרי ישיבות, לובי, מעליות וכ'ו. 
✔ העברת מידע אינפורמטיבי
✔ התאמה לוקי הנגישות
✔ מקל על ההתמצאות
✔ מתאים לתנאי חוץ ופנים
✔ ניהול ידידותי ופשוט למשתמש מכל מקום