דלג לתוכן הראשי

סינון דואר ספאם ווירוסים

הורדנו לכם את הזבל

פתרונות אבטחה להתנהלות עסקית רב-מערכתית חכמה

מקבלים בעסק מאות ואלפי מיילים ביום?
בנינו עבורכם מערכת חכמה לטיפול בדואר זבל ולשירותי אנטי וירוס מתוחכמים, להגנה כוללת על שרתי הדואר. הטיפול חד ויעיל ברמה הגבוהה ביותר, כיוון שמערכת סינון הווירוסים והספאם תוכננה לנטרול מוקדם של כל איום או התקפה על השרת.
SySmarter מציעה פתרונות אבטחה מתקדמים להגנת הרשת המצטיינים בקלות תפעול וניהול, ומאפשרים לעסק התנהלות רב מערכתית בטוחה וחכמה- בתיבת הדואר האלקטרוני, אבטחת מידע, אנטי וירוס ואנטי ספאם.
הפתרונות שלנו מאפשרים הפחתה ניכרת בתקלות, שמירת רוחב פס פנוי לעבודה, צמצום עומס עבודה בשרתים ובתחנות, הגנה מפני נזקים וחדירות ושיפור ניכר של יעילות העבודה.
המערכת יוצרת הפרדה מוחלטת בין הרשת המקומית ושרת הדואר לבין האינטרנט. השרת פועל כצנזור ומעביר לתוך הארגון דואר נקי בלבד, כאשר המערכת מאפשרת הגנה מפני הפצצות דואר.
מערכת סינון וירוסים המקצועית פועלת במשולב עם מנועי סינון מרובים המספקת הגנה הרמטית על שרתי הדואר של העסק מפני איומים חיצוניים.


ממשק משתמש אינטואיטיבי ושירות עדכון דינמי הופכים את מערכת סינון דואר ספאם ווירוסים לפתרון קל להטמעה וניהול, עם יתרונות מרשימים:

הרבה יותר ביטחון - בדיקת הודעות הדואר הנכנסות והיוצאות על מנת להגן על הארגון ועל הרשת מפני וירוסים SPAM ושימוש בלתי הולם בדוא"ל

שימור משאבים ושיפור היעילות - שימור רוחב הפס ומשאבי הרשת על ידי סינון ספאם, ללא צורך בשדרוג ועדכון המערכות לעיתים קרובות

מנגנון לימוד עצמי - התנהגות המשתמש לגבי סינון דואר נלמדת על ידי המערכת

סינון עד 95% מדואר הזבל בארגון - מערכת אנטי ספאם ייחודית מאפשרת ניהול הגדרות דואר זבל ומתן אפשרות להגדיר ברמת המשתמש מהו דואר זבל

מערכת אנטי וירוס - סינון דואר חשוד, קבלת עדכונים יומיים לווירוסים, מנועי סריקה כפולים להגנה מפני וירוסים