דלג לתוכן הראשי

אנטי וירוס אירגוני

אתנו, אתם מחוסנים

סביבת עבודה מוגנת ומאובטחת, לביטחון מושלם

תכירו את האנטי וירוס הארגוני: כלי לוחמה טכנולוגי עוצמתי, להגנה מפני וירוסים שונים ותוכנות ריגול לגניבת מידע. תוכנות אנטי וירוס מתקדמות ברישיון נועדו לזהות וירוסים קיימים, לנקות אותם ולמנוע חדירה של וירוסים לשרתים ולמחשבים של החברה.
בעוד שחלק מהווירוסים אינם אלא קבצי קוד שמשביתים את המערכות הממוחשבות, חלקם כוללים אלמנט של ריגול.
תוכנות הרוגלה, כפי שמכנים אותן, עלולות להישתל בעסק שלכם מבלי שתדעו על כך כלל, ולאסוף מידע רגיש של העסק ושל לקוחותיו, על מנת להשתמש בו או למכור אותו למרבה במחיר.
חשוב לציין שהאיומים ברשת לא מסתכמים בווירוסים ובנוזקות, אלא כוללים גם פריצות של האקרים ועוד "מרעין בישין". ככל שמאגרי המידע של החברה רגישים יותר, כך גדל הסיכון, ואתו הצורך לשמור ולהגן עליהם כדי להימנע מנזקים אפשריים לפעילות העסקית, או לשמו הטוב של הארגון.

SySmarter מספקת שירות התקנה, ניהול ותמיכה של אנטי וירס ארגוני, במטרה להתאים את האנטי וירוס הטוב ביותר עבור הארגון שלכם.
פתרונות אבטחת המידע שלנו כוללים, מעבר להתקנת אנטי וירוס ארגוני, אמצעים נוספים כמו חומת אש (Firewall), סריקה קבועה של הודעות הדואר האלקטרוני הארגוני וסריקה קבועה של כל מערכות המחשוב הארגוניות. הכל על מנת להגן על העסק שלכם באופן היעיל והעוצמתי ביותר.

שירות אנטי וירוס ארגוני, חלק חשוב ממערך אבטחת המידע של העסק, מחייב תחזוקה שוטפת וליווי של אנשי מקצוע ושירותי Help Desk. השירותים שלנו כוללים, מעבר להתקנת תוכנת אנטי וירוס ארגוני על המערכות שלכם, תחזוקה שוטפת, עדכונים של התוכנה, קניית רישיונות עבור המשתמשים בחברה ואף תמיכה טכנית רציפה וזמינה.


ובביטחון כמו בביטחון- 3 יעדים מרכזיים...

  • שמירה מלאה ומוקפדת על כל המידע הקיים בארגון
  • זיהוי מוקדם של וירוסים וניקוי מידי
  • מניעת חדירת וירוסים ותוכנות ריגול לכלל השרתים והמחשבים בארגון