דלג לתוכן הראשי

הקמה ותחזוקת שרתים

השרת הוא הלב שלכם

לב מערכת המחשוב של העסק זקוק לטיפול המקצועי המסור ביותר

היעד: הקמת תשתית בעלת טכנולוגיה עוצמתית אשר תספק מענה מלא ומושלם לתחזוקה השוטפת של העסק.
עם מיומנות של שנים ארוכות בפרויקטים של הקמה ושדרוג שרתים,
אנחנו ב- SySmarter יודעים לאפיין במדויק את הצרכים שלכם ולהתאים לכם מוצרים אופטימליים. אנחנו מתמקדים במקסום ביצועי מערכת המחשוב של העסק והרחבת מקום האכסון תוך צמצום העלויות עד למינימום האפשרי.

אז איך זה מתבצע? בניית התשתית נעשית על ידי השרת. זהו מחשב בעל חומרה חזקה, העולה על זו של מחשבים אחרים. השרת אחראי על ניהול כל המחשבים בעסק, מפעיל יישומים ותוכנות רבות במקביל, אוסף נתונים מכל מחשבי החברה ודואג לאחסונם.
אנו נדע להתאים לעסק שלכם את הפתרון הנכון תוך בחינה ואפיון של המחשוב הקיים והקמת השרת והפעלתו תוך תחזוקה שוטפת עפ"י מסלולים שונים לבחירתך.

חשוב לנו שתדעו: תחזוקה לקויה שך שרתים עלולה לייצר תקלות שיגרמו אף לקריסת המחשבים והשבתת העבודה. בחירה נכונה ומושכלת של השרת ודאגה לתחזוקה מקצועית שוטפת מבטיחה, מניסיוננו, יעילות ורצף בעבודה כמו גם חיסכון כספי ניכר של הוצאות מיותרות בעתיד.


אילו רשתות מחשבים קיימות?

כשמדברים על רשתות מחשבים מתכוונים למקבץ מחשבים הקשורים זה לזה ומחליפים ביניהם מידע. רשתות מחשבים הופכות את התנהלות העסק לנוחה ופשוטה הרבה יותר.
ישנם סוגים שונים של רשתות מחשבים ותקשורת וגם פתרונות מחשוב ורשתות. הרשת האישית, ה – PAN, מציעה שטח קטן יחסית ואפשרות העברת נתונים במהירות.
הסוג השני של רשתות מחשבים הוא ה – LAN, רשת היכולה להתקיים בין בניינים שונים ולכן נמצאת לרוב במוסדות גדולים. המעבר של המידע מתבצע באופן אלחוטי או באמצעות כבלים. סוג שלישי הוא ה – NAM, רשת עירונית המתפרסת על פני שטח גדול מאוד, עם ביצועים מהירים. הנתונים בדרך כלל עוברים על ידי סיבים אופטיים. רשת נוספת היא אזורים – WAN המכסה שטח עצום ומאפשרת חיבור בין מספר רשתות מקומיות ורשתות עירוניות.