דלג לתוכן הראשי

שירותי מחשוב לעסק – חליפת אבטחת מידע לעסק 24/7

סיסמארטר | עלה ב:


ספרו לחברים:

חשוב שתהיו בידיים המקצועיות הטובות ביותר

קשה כיום למצוא עסקים שלא מתנהלים ברמה טכנולוגית, כי באמת כל עסק שמעוניין להצליח בעידן הנוכחי חייב שתהיה לו מערכת ממוחשבת טכנולוגית וחדשנית. מערכת שמסוגלת להתמודד עם כמות מסוימת של מידע, התנהלות פנים ארגונית, התנהלות חוץ ארגונית מול לקוחות וכמובן אבטחת מידע ראויה ומתאימה.

כיום, כאשר לקוח שוכר שירות מסוים, הוא מצפה שבית העסק ישמור עליו, על פרטיו האישיים ועל חיסיון לקוח. בדיוק לשם כך כל בית עסק חייב שירותי מחשוב לעסק הכוללים בתוכם גם מערך אבטחה מוגבר.

בעידן הדיגיטלי של היום, עסקים בכל הגדלים ומכל התחומים מתמודדים עם סיכון הולך וגובר להתקפות סייבר. כדי להגן על נתונים רגישים, לשמור על אמון הלקוחות ולהבטיח ציות לרגולציה, חברות חייבות לתעדף אבטחת מידע. פתרון יעיל אחד הוא חבילת אבטחת מידע הכוללת מערך מקיף של שירותי מחשוב לעסק שתוכנן במיוחד כדי להגן על עסקים 24/7. במאמר זה, נחקור את המרכיבים החיוניים של חבילת אבטחת מידע ונסביר כיצד הם יכולים להגן על העסק שלכם מסביב לשעון.

מה כוללים שירותי מחשוב לעסק

אחד האלמנטים החשובים ביותר כיום לבעלי עסק, וללקוחות, היא החיסיון והידיעה שיש באמת מי ששומר עליך. כאשר בעל עסק יודע שהחברה המקצועית שמטפלת לו במערך המחשוב ובאבטחת המידע היא באמת הטובה ביותר, הוא יכול לישון בראש שקט. וגם הלקוחות של בעל החברה יודעים שחיסיון הוא בעדיפות הראשונה.

שירותי מחשוב לעסק שהינם איכותיים וברמה גבוהה חייבים לשמור על האלמנטים הללו והם כוללים מגוון של אלמנטים, וחשוב להכיר אותם על מנת להתאים את האבטחה הטובה ביותר לעסק שלכם על סמך גודלו, מטרותיו וצרכיו:

  • הגנת חומת אש מתקדמת

חומת אש חזקה היא קו ההגנה הראשון מפני איומי סייבר. חבילת אבטחת מידע צריכה לכלול חומת אש חדשנית שלא רק מסננת תעבורה נכנסת ויוצאת אלא גם בודקת וחוסמת תוכן זדוני. חומת אש מסוג זה יכולה לזהות ולמנוע ניסיונות חדירה, תוכנות זדוניות והתקפות מניעת שירות מבוזרות.

אבטחת נקודות קצה

אבטחת נקודות קצה היא חשובה כדי להגן על מכשירים כמו מחשבים שולחניים, מחשבים ניידים והתקנים ניידים שניגשים לרשת של החברה שלכם. שירותי מחשוב לעסק הכוללים אבטחה יעילה צריכה להציע פתרון אבטחת נקודות קצה מקיף הכולל תוכנות אנטי-וירוס, אנטי-תוכנות זדוניות ותכונות בקרת מכשירים. חבילות מתקדמות עשויות להציע גם בקרת יישומים, ניתוח התנהגות והצפנת מכשירים כדי לחזק עוד יותר את אבטחת נקודות הקצה.

בקרת גישה לרשת

מערכת בקרת גישה לרשת עוזרת לאכוף מדיניות אבטחה על ידי שליטה בגישה לרשת שלכם. יכולת זו תאפשר לזהות ולאמת משתמשים, מכשירים ויישומים, ותעניק גישה רק לגופים מורשים. יכולת NAC מאפשרת לעסק שלכם לשמור על סביבת רשת מאובטחת ומונעת גישה לא מורשית.

מניעת אובדן נתונים

כלים למניעת אובדן נתונים הם מאד חשובים לעסקים המטפלים במידע רגיש. כלים אלה מנטרים, מזהים ומונעים העברה או דליפה לא מורשית של נתונים. שירותי מחשוב לעסק צריכים לכלול יכולות DLP להגנה על נתונים רגישים, כגון קניין רוחני, מידע על לקוחות ורשומות פיננסיות.

מידע אבטחה וניהול אירועים

מערכות SIEM אוספות, מנתחות ומתאמות נתונים מכלי אבטחה שונים כדי לספק תצוגה הוליסטית של מצב האבטחה של הארגון שלכם. חבילת אבטחת מידע עם יכולות SIEM יכולה לעזור לזהות ולהגיב לאיומים פוטנציאליים במהירות וביעילות. כלי SIEM יכולים גם לסייע בעמידה ברגולציה על ידי הפקת דוחות והתראות על אירועי אבטחה פוטנציאליים.

אבטחת ענן

ככל שיותר עסקים מעבירים את פעילותם לענן, הבטחת האבטחה של נכסים מבוססי ענן הופכת חשובה יותר ויותר. חבילת אבטחת מידע מקיפה צריכה לספק תכונות אבטחה בענן, כולל ניהול זהויות וגישה, הצפנה וניהול עמדות אבטחה בענן. זה יבטיח את ההגנה על הנתונים והיישומים שלכם, ללא קשר אם הם מתארחים במקום או בענן.

תגובה ותיקון לאירועים

במקרה של פרצת אבטחה, תגובה מהירה ותיקון הם קריטיים. אבטחת מידע צריכה לכלול כלים ושירותים לתגובה לאירועים כדי לזהות, להכיל ולתקן במהירות איומים.

חשוב שתהיו בידיים המקצועיות הטובות ביותר

העסק שלכם הוא הבית השני, אנחנו יודעים זאת. ולכן, חשוב שתהיו באמת בהתקשרות עם אנשי המקצוע הטובים ביותר. כאשר מדובר על שירותי מחשוב לעסק המעניקים גם אבטחת מידע, הדבר הראשון הוא הביטחון שלכם.

רגע לפני שאתם כבר בונים את תכנית העבודה, חשוב לוודא מול אנשי המקצוע שאתם יודעים מהן דרישות האבטחה הייחודיות של הארגון שלכם על ידי הערכת סוג ורגישות הנתונים שבהם אתם מטפלים כמו רמת הציות לרגולציה הנדרשת והסיכונים הפוטנציאליים הספציפיים לתעשייה שלכם. הערכה זו תעזור לכם לקבוע את התכונות והשירותים הדרושים לתעדוף בעת בחירת חבילת אבטחה.

לשכור שירותי מחשוב לעסק הוא צעד חכם, נדרש והכרחי. זוהי השקעה מאד חשובה לעסקים המעוניינים להגן על הנכסים הדיגיטליים, על קבצים, מסמכים ועל כל מידע רגיש. כאשר אתם משלבים הגנת חומת אש מתקדמת, אבטחת נקודות קצה, בקרת גישה לרשת, מניעת אובדן נתונים, אבטחת ענן ויכולות תגובה לאירועים, שירותי מחשוב אלו מספקים הגנה חזקה ורב שכבתית מפני איומי סייבר.

על ידי הטמעת אבטחת מידע חדשנית, טכנולוגית ומקיפה, עסקים יכולים לשמור על סביבה מאובטחת, להגן על נתונים רגישים ולהבטיח עמידה בתקנות התעשייה לתפוקת עבודה טובה, ולאיכות שירות מול לקוחותיהם.

חברת sysmarter היא חברה צעירה, מקצועית, דינמית וחדשנית לה צוות איכותי ובעל ניסיון וותק. החברה דוגלת במצוינות ומחויבות אישית. אנו מביאים לתוצאות איכותיות עבור לקוחותינו, תוך הקשבה לכל צורך ובקשה ובסבלנות וחיוך. אנחנו מזמינים אתכם ליהנות משירותי טכנאי מחשבים לעסק שלכם שיביאו לביטחון, לתחזוקה שוטפת ולהמשך עבודה בתפוקה גבוהה ואיכותית.

לא כדאי לפספס גם את אלו..

לכל הכתבות >